Sayfa 41/1002 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Benzin fiyatının bu gece 30 kuruş, motorinin de ertesi gün 30 kuruş artması bekleniyor-Habertürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Usta oyuncu Rasim Öztekin hayatını kaybetti ..

Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin
    Allah rahmet eylesin,Rabbim yakınlarına sabır versin.
    Yeri doldurulamayacak bir sanatçı daha veda etti...
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Fitch/Winslow: Kredi notunun BB- olarak tutulması Türkiye'nin rezervlerinin kalitesinde kötüleşmeyi, makroekonomik politikasında zayıflığı yansıttı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fitch/Winslow: Türkiye'nin kamu borcu/GSYH borç oranında düşüklük kredi notunun destekleyen güçlü taraflardan biri

Fitch/Winslow: Yeni ekonomi yönetiminin ortaya koyacağı tedbirleri uygulayışını takip edeceğiz

Fitch/Liddell: Türk bankaları için faaliyet ortamı oldukça zorlu olmaya devam ediyor

Fitch/Liddell: Hükümetin sağladığı teşvikler azalıyor, yükselen faiz oranları bankaların marjları üzerinde baskı yaratıyor

Fitch/Liddell: Varlık kalitesinde kötüleşme riskleri yüksek olmayı sürdürüyor

Fitch/Liddell: Yüksek TL kredi faiz oranlarının en azından kısa vadede kredi hacmini düşük tutması bekleniyor

EPGİS: 10/03/2021 itibarıyla benzinde 30 KRŞ/LT Fiyat artışı gerçekleşti, pompa fiyatlarına yansımayacak

Fitch/Winslow: Türk otoriteler sermaye kontrolü tedbirleri uygulamanın yüksek maliyetleri olacağını bilincindeler

Sayfa 41/1002 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •