Onemli Gunler Banner
Sayfa 41/143 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1142 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    sayın Hook bende mal yok denecek kadar az , bı kaç gün önce çogunu verdiğimi yazmıştım

bedelli durumuna göre hareket edeceğim

bedellinin olduğu yerde flamadan bahsetmek ne kadar doğru bilemiyeceğim

bu yazıyıda ayın 22 sinde yazmışım

böyle yazılarım ortadayken , mesnetsiz bir şekilde iftıra atmak ne kadar da kolay dimi

Allah ından bulasın diyorum şu mubarek bayram günü ,

zaten Allah belanı vermiş Murat Gülerin rtalb sinden ,daha da beter ol

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    sayın sahonun pungar i görüşleriniz benim için çok önemli nasıl %60 tam anlamadım sana zahmet ben bu işlerden pek anlamıyorum anlatabilir misiniz? Elinde 2 tl maliyetlilere ulaşması için mi nasıl hesaplanıyor?
    örnegın senın malıyetın şu 2 tl olsun, bende 1,25 den alayım şu an.. şımdı 1,25 den alan adam hısse 2 tl fıata geldıgınde % kaç ker elde etmıs olacak ? Yanı 2 tl den alan adamın malıyeıne ulastıgında bırılerı % 60 kar yazmıs olacak..

4. ben kımseye ısım vererek elestırmem, ama şu çok ayıptır bunu bılırım, aylardır burda yazan adam bılır kı bırılerının malıyetı yuksek ve fena zarardalar. bu ınsanların okuyabılecegı bır alana benım malıyetım 1,17 yazmak, ahlakı mıdır ? etık mıdır ? bence ayıptır en yumusagından hakıkaten ayıptır. bunu yapmayın, ınsanlara saygınız olsun

5. yemişim, dayısını, amcasını halasını, her gordugunuz ak saçlıyı dedenız zannetmeyın..

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    örnegın senın malıyetın şu 2 tl olsun, bende 1,25 den alayım şu an.. şımdı 1,25 den alan adam hısse 2 tl fıata geldıgınde % kaç ker elde etmıs olacak ? Yanı 2 tl den alan adamın malıyeıne ulastıgında bırılerı % 60 kar yazmıs olacak..
    2 TL den maliyetlenen var mı? Yani siz bu hissenin son 10 günde yaklaşık %40 düştüğünü gördünüz mü?

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    2 TL den maliyetlenen var mı? Yani siz bu hissenin son 10 günde yaklaşık %40 düştüğünü gördünüz mü?
    Kimse son 10 gün diye bir tarih aralığı belirtmedim. Sorduğun soruya cevap veriyorum başka bir şey soruyorsun. Yazdığım net. Anlamadıysan anlatabilmem çok zor. Son 10 günü nerden çıkardın? Cevaplarsanız sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Kimse son 10 gün diye bir tarih aralığı belirtmedim. Sorduğun soruya cevap veriyorum başka bir şey soruyorsun. Yazdığım net. Anlamadıysan anlatabilmem çok zor. Son 10 günü nerden çıkardın? Cevaplarsanız sevinirim.
    Soru şu bu hisse 2 TL den mi 1.25 e düştü de 2 TL maliyetliler in zararini kurtarması için %60 çıkması gerekiyor?

Sayfa 41/143 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •