Sayfa 412/1001 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Viop XXXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    iktidar değişirse en önde koşacak kağıtlardan birisi İŞC...ama işte giriş zamanını iyi ayarlamak lazım...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    isc en ucuz banka gibi...

7 milyar kar 21 milyar piyasa değeri...

yarın salarsa aşağı bundan da depoya atarım biraz...

2. 19 yıllık kuruluş dönemi bitiyor dedi aymadınız mı .

Yarın ikinci 19 yıl için damat İbrahim paşa geliyor

Kongrede başkanlığa

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Üstünüze afiyet...
    Üstüme bir öküzlük çöktü,ha oldum ha olacam...
    Delimiyim neyim...
    Her elimi uzattığımda daha aşağı geliyor...
    14.000 puan dipden dekmükledi..
    Pin bar attı,ama ben yinede gorkhuyom...üvvvv....
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ne yapacakmış? damadı genel başkan mı yapacakmış? yahu 3-5 ay sonra parti iyice dibe vurunca apar topar onu da tekrar görevden alır yani olağanüstü kongre yaptırır akp ye yeniden başa geçer...olacak olan bu...şu an bütün film rte etrafında dönüyor...kendisine bişey olsa ortada ne akp kalır ne bişey...

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    19 yıllık kuruluş dönemi bitiyor dedi aymadınız mı .

Yarın ikinci 19 yıl için damat İbrahim paşa geliyor

Kongrede başkanlığa

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    0.5 doları çok konuştuk. O zamanda bence olmaz dedim ve almıştım. 6 liralardan 11 ya gitti sonra.
    6-6.5 arası babalar almaya başlar bence. Tabi bakalım oraya salacaklar mı

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2001 yılındaki tabana bakmak lazım belki de.. önemli bir makas değişimi olacaksa şayet.
    ytd..

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ne yapacakmış? damadı genel başkan mı yapacakmış? yahu 3-5 ay sonra parti iyice dibe vurunca apar topar onu da tekrar görevden alır yani olağanüstü kongre yaptırır akp ye yeniden başa geçer...olacak olan bu...şu an bütün film rte etrafında dönüyor...kendisine bişey olsa ortada ne akp kalır ne bişey...
    Belli olmaz deneyebilir yine akıl sır ermiyor .

Şimdi Cuma akşamı ne pozisyon alırsanız rahat edersiniz kafanız

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Vadeli ye cok takilmam. Ama bu forumda takip edebildigim kadari ile en sistemli ve mantikli poz alan sn. Jas tir.

Onun sistemi yavas yavas kazandirir ama kolay kolay kaybettirmez. Bende keyfine 2 yildir az para ile vioba arasira takiliyorum. Parayi bir kac defa 3-4 kata cikardigim oldu. Sonra hoop tekrar ana paraya yakin seviyelere kadar asagiya kaydik....)

.
    Çok teşekkürler Sn abartin.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ben yine ideal modelimi tekrar edeyim...Portföyün üçte ikisi hissede, üçte biri vadelide...kısa ve orta vade aynı yönde ise, o yönde short ya da long.

mesela, dünkü düşüşte kısa satta, orta vade kıl payı ile alda olduğu için...portföy kadar endeks short vardı...yani, düşüşe nötr pozda yakalanmış gibi oldum.

Eğer, portföyüne güvniyorsan, bu sistemle çok az risk alırken, makul bir kazanç mümkün...önemli olan bu kazancın istikrarlı olması...riski dengeleyemeyince, bir yıl portföyü ikiye katlayıp, sonra yarıya inince aynı yere geliyorsun.

Ben salt long-short işlemlerle istikrarlı kazancı beceremedim...belki anlık işlem yapmadığım, iyi bir trader olmadığım için böyle oldu.

Ama üç yıldır, yukarıda anlattığım sistemle devam ediyorum..hedef portföyü yıllık %40-50 arası büyütmek ortalama, 3 yıldır bu ortalamayı yakaladım diyebilirim.

Not: hisse Portföyümdeki ağırlık deva da...dün herşey taban olunca o da oldu tabi, ama bugün tavana yakın kapadı...işin sırrı hisse portföyünde yani, orası sağlam durunca, vadeli tarafta da az bir şey kazansan yıllık hedefi tutturuyorsun.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 412/1001 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •