Sayfa 42/1004 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Viop LIII

Yuh bu ne ya enson okuduğum mesajdan itibaren okuyayım dedim.
    120. Mesaj benim attığım mesajdı son mesaj 328. Öesaj yani 12 saatte 228 mesaj günde 450 mesaj olsa topik 19 günde ömrünü tamamlar
    2 kelimenin belini kıralım derken kelimelerin anasını sevmişsiniz
    Vazgeçtim okumayacağım ariston bi özet geçsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Kanser hücrelerini, bölünmelerini sağlayan özel bir molekül üzerinden, seçici olarak yok eden, sağlıklı hücrelere dokunmayan ve araştırmayı yapan bilim insanlarının ölen kızlarının hatırası için AOH1996 ismini verdikleri hedefe yönelik ağızdan alınabilir bir ilaç kanser tedavisinde heyecan yaratıyor..

Bu haber kanser hastaları için çığır açacak nitelikte ...insanlık için büyük bir haber.....bu haber ile sağlık fonlarını tekrar ön plana çıkarabilecek nitelikte....mühim o fonları bulmak....
    Son düzenleme : TOKATYILDIZI470; 06-08-2023 saat: 10:11. Sebep: ..........................................
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sokak hayvanı diye bir şey yoktur. Hayvanlar sahipli olacak. Sevenler hayvanları sahiplenecek.

Ben çok seviyorum, sokaklarda dolaşsınlar, insanlara zarar verince de olabilir, hoş görelim deme lüksümüz yok.

Belediyeler gerekeni yapacak.

— İstanbul Valisi Davut Gül...

söylemi çok doğru.....

4. Benim tecrübeme göre eğer kritik bir mesaj yazılmış ise birden bir sürü mesaj yazılıyor ve o mesaj arada kaynıyor. Geçen gün fark ettim. Kimse bunu bilinçli yapmıyor, üst aklın yönlendirmesi olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ugusek Yazıyı Oku
    GPT :

"Geçmişine baktığında gördüğün mahcubiyetler geleceğine mecburiyetler eklemiyorsa, heyhat işte buna tükenen ömür denir." ifadesi, geçmişte yapılan hatalardan ders çıkarılmadığında ve bu hataların gelecekte yapılacak şeyleri değiştirmeye zorlamadığında, yaşanan hayatın anlamsız ve tükenmiş bir ömür olduğunu vurguluyor. Yani insanın yaptığı hatalardan ders alması ve bu hataları tekrarlamamak için gelecekte ne yapması gerektiğini bilmelidir.

"Dostum, dostum" ifadesi, Türkçede yaygın olarak kullanılan bir hitap şeklidir. Ancak bu bağlamda tam olarak ne ifade ettiğini belirtmeden kesin bir yorum yapmak zordur.

Bu sözlerin belirli bir kaynağını veya yazarını belirlemek için daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarım. 2021 yılına kadar olan bilgilerim dahilinde bu sözlerin spesifik bir kaynağına veya yazarına ulaşamıyorum. Ancak, sözler Türk edebiyatı veya popüler kültürde sonrasında ortaya çıkmış olabilir.

Ben: Buna benzer farklı söylemler olabilir mi aynı amacı vurgulayan bir bakıp iletirsen sevinirim

GPT:

Tabii, aynı tema üzerinde olan bazı ünlü alıntılar şunlardır:

1. "Hayatta en büyük hata hiçbir hataya cesaret edememektir." - Elbert Hubbard
    2. "Bir hata yaptığında, onu düzeltmek için başka bir şansın olacak demektir." - Clarissa Pinkola Estés
    3. "Bir insanın gerçekten bilge olup olmadığını, hatalarına nasıl tepki verdiğine bakarak anlayabilirsiniz." - Confucius
    4. "Bir hata yaptığınızda, ondan ders alın. Hatayı tekrarlamak tercihtir." - Joyce Meyer
    5. "Hayat, hatalar yapmadan öğrenilemez. Hatalardan ders almak ise seçimdir." - John Maxwell
    6. "Hayat bir okul ve büyük derslerle dolu. Hata yapmamak değil, aynı hatayı tekrarlamamak önemlidir." - Unknown

Bu alıntılar, hatalardan ders almanın ve bu dersleri geleceğe taşımanın önemini vurgulamaktadır. Bu tür temalar, dünya genelinde pek çok kültürde ve edebiyatta yaygın olarak işlenmiştir.

Not: son sorumdaki cevap halisünasyonlar içerebilir ama ifadeyi anlatmak için faydalı olacağını düşündüğüm için yer verdim.

Sağlıkla �
    Yapay zeka mı bu cevapları veren, Sütbıyık da mı, yapay zeka anlamadım.

Sent from İPhone 16 Pro Max

6.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    geçen hafta pazar günü üstteki gibi yorumlamıştım.. bu haftasonu tedirginlik genel anlamda törpülenmiş duruyor.. iyimser hava daha hakim. nitekim ustte bahsettiğim ilk faz haftaiçi tamamlandı ikinci faza geçildi. ama tedirginlik borsaya yarayan bir duygu.. olması daha iyi bence .. her neyse ikinci fazdayiz..

dalga cephesi : hafta ici en kisa vade sayima ustteki gibi zaman sınırı koymuştum. dalga cephesinde kısa vadede ustte yazdığım error olasılığı ortadan kalktı (itki sayilabiliyor) . yukarı dalga devam ediyor.. yarın grafiği guncelleyeceğim..(orta vade dalga cephesi sorunsuz yukari devam ediyor - eylul ekim zaman hedefi var-) ytd

sistem cephesi : duygudan arindirilmiş mekanik bakış açısı sunan sistemlerde ise bende durum pozitif her vade alda..( NU vs iceren sistmler notr ) sat veren bir sistem oldugunu düşünmüyorum..ytd

global : sp500 genel olarak olumlu fakat yukselis itki degil gibi. itki olmaması sonucu pek degistirmeyecek bence bu yıl yeni tepe beklentimde bir degisiklik yok. ytd

ben kisa vade sistem sinyallerini tradelik kisimda poz azalt artir olarak dikkate almayi planliyorum...

Ytd

herkese bol kazanclı bir hafta dilerim...ytd

gecen hafta ustteki gibi yorumlamistim... bu hafta genel psikolojide tedirginlik devam ediyor gectigimiz hafta içi "o gün bugün mü" yü perşembe yaşadık.. herneyse bu haftasonu itibariyle

dalga cephesi :olasiliklarin arasinda en olası sayıma gore yukari dalga devam ediyor..sertleşmeli.. artık fiyat ekseninde asıl hareketi sağlayacak dalga onumizdeki bir iki hafta icinde gercekleşebilir.. epiksellik saglanabilir . tek şart alttaki linkte yeralan sayimdaki (patlican moru) t1 trendline nın ihlal edilmemesi YTD
    grafik : https://www.hisse.net/topluluk/showt...86#post6497698

sistem cephesi ve global cephede bu hafta gecen haftakinden farklı bir yorumum yok..ustteki gibi.. ytd

herkse bol kazancli bir hafta dilerim YTD... sistemlerinize uyunuz dalgaya gore is olmaz..

"başarılı trade etmenin formülü başarılı tahmin etmek degildir" .. bence cok dogru bir laf.. YTD..
    Son düzenleme : SEL; 06-08-2023 saat: 16:04.
    yatırım tavsiyesi değildir ..

7. kirmizi kisimda t1 yerine t2 yazmişım dogrusu t1 olacak.. duzelttim
    yatırım tavsiyesi değildir ..

8. Abka abi de sanırım geçmişte bahsetti al ya da sat demeden. Netaş bilanço zarar geçmişte. Ama fiyat olarak dolar bazlı dibinde gördüm. Kağıdı izliyorum tek tek lot sayımı yapılıyor alıp izlemek can sıkıcı olur. Edindiğim intiba bunda bir hareket olacak.

Sayfa 42/1004 İlkİlk ... 3240414243445292142542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •