Sayfa 422/1000 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yakın zamanda Phuket'e gitmiş olan var mı? Ağustos gibi 2 haftalığına düşünüyorum, bireysel. Turla değil yani. Antalya vb den daha bile ucuza gelebiliyor. Daha önce gitmedim. Vize yok, THY direk uçuş 600 dolar gibi. Çok ucuza oteller var.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    500 baz puan düşerse doviz 6 olmaz mi ya..ben o kadar beklemiyorum.. bu sene her toplantida 200 er baz puan olur diye düşünüyorum
    Eğer yabancılar da 500bp bekliyor ise bu haftadan itibaren borsada satıp dövize yönelip çıkarlar bence. Hazır borsayı yükseltmiş, doları düşürmüşken..

"Merkez Bankası Bşk. Murat Çetinkaya, "kefen parası" olarak da bilinen "İhtiyat Akçesi"nin Hazine'ye devrine itiraz ettiği için görevden alındı. 2. Dünya Savaşı koşullarında bile bağımsızlığını korumayı başaran MB'nin getirildiği hal üzücü..

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Desenize evde atmam gereken tonla merhem vb var. Teşekkürler.
    Her sprey ve merhem icin gecerli değildir herhalde, sadece enfeksiyon riski olanlardadır o.

Bütün eczaneler akşama kadar güneşin altında, sağlam ilâç kalmazdı yoksa.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Yakın zamanda Phuket'e gitmiş olan var mı? Ağustos gibi 2 haftalığına düşünüyorum, bireysel. Turla değil yani. Antalya vb den daha bile ucuza gelebiliyor. Daha önce gitmedim. Vize yok, THY direk uçuş 600 dolar gibi. Çok ucuza oteller var.
    gereken her türlü önlemi alın derim..sinekleri insanları vb. türlü bakterileri taşıyabiliyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Her sprey ve merhem icin gecerli değildir herhalde, sadece enfeksiyon riski olanlardadır o.

Bütün eczaneler akşama kadar güneşin altında, sağlam ilâç kalmazdı yoksa.
    Aslında ben de böyle düşündüğümden, hiçbirini atmıyor ileride gerekirse diye son kullanım tarihine kadar tutuyordum. Yeni öğrendim bunu...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    gereken her türlü önlemi alın derim..sinekleri insanları vb. türlü bakterileri taşıyabiliyor.
    Evet, hijyen önemli. Ben daha çok otel seçimi için sormuştum. Hem plaja, hem merkeze yakın yer bulabilmek açısından.

Evet, hijyen önemli. Ben daha çok otel seçimi için sormuştum. Hem plaja, hem merkeze yakın yer bulabilmek açısından.
    Bir sey ucuzsa uzak duracaksiniz.
    Bes para etmez...

Sayfa 422/1000 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •