Sayfa 424/1032 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Milyon kere yazdık...Adamların oturdukları masadaki birer sandalyede dünya satranç şampiyonları oturuyor...Boru mu yaw...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    trumpın geliş sebebi abd nin 1950 lerden beri kurduğu bütün düzeni yıkmak
    bm den nato ve ab nafta ya kadar tüm kuruluşları devre dışı bırakmak.
    ülkeleri tek tek yakalayıp ticari dengesizliği sonlandırmak.
    welcome to kaos düzeni
    Evet aynen boyle Niye kaos duzeni olsun ki? Trump'i oraya getiren para babalari degil, Amerikan milliyetcileri. Adamlar ulkelerinin sirketlerinin Cin'e ucuz iscilik icin gitmesini istemiyorlar. Meksikalilarin kendi islerini almasini istemiyorlar. Kendilerine senede milyarlarca dolar zarari olan Paris anlasmasinda kalmak istemiyorlar.

Senelerdir butun gundem transgenderlarin okullarda erkek tuvaletini kulanmasi mi, bayan tuvaleti kullanmasi mi, yoksa istedigini kullanmasi mi. Ya da kadinlarin istedikleri yerde istedikleri sekilde memelerini cikarip cocuk beslemesi. Ya da gaylar. Akliselim halk bikti bu sapikliklardan sacmaliklardan. Trump'i sectiler bu isin icindekiler yerine.

Alıntı Originally Posted by Arda41 Yazıyı Oku
    666 öncelikle çok selamlar.

Benim duyduğum pazarlık devam ediyor bizimkiler 3’e razi ama ABD ciddi sıkıştırıyormuş. Sadece duyumdur.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hic zannetmiyorum. Pazarliklari asmis bir goruntu var ortada Arda. Ayrica Sonbaharda deniliyordu cezaya.

bizim için kaos
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Hiç kuşku yok ki Avrupa'nın en zayıf halkası yeterli tasarruf oranlarını yakalayamadığı için hemen her türlü yatırımını borçlanma yoluyla yapan ve Euro birliğinde olmayan bir Türkiye !...Son günlerde Türk bankalarının Avrupalı ortaklıkları üzerinden gelmelerinin nedeni de bu...Geride detaylı olarak analizi var hocam...Bu yolu kapatmayı başarırlarsa ciddi sonuçları olacaktır hem bizim hem de AB için...
    Geriye doğru bir okuma yapayım malum gündem çok yoğun arada kaciriyoruz bazı şeyleri .

Abdülselam Özatak
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    bizim için kaos
    O acidan dogru da bizimkiler daha cok politik/jeopolitik dertler.

Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Hiç kuşku yok ki Avrupa'nın en zayıf halkası yeterli tasarruf oranlarını yakalayamadığı için hemen her türlü yatırımını borçlanma yoluyla yapan ve Euro birliğinde olmayan bir Türkiye !...Son günlerde Türk bankalarının Avrupalı ortaklıkları üzerinden gelmelerinin nedeni de bu...Geride detaylı olarak analizi var hocam...Bu yolu kapatmayı başarırlarsa ciddi sonuçları olacaktır hem bizim hem de AB için...
    Hocam link ver "geride" derken bundan sonra. Bak mesela bu yaziyi da gormedim, tilki alinti yapinca gordum. Kaciriyoruz arada.

8. http://www.hisse.net/topluluk/showth...41#post2510541

Bu ve öncesindeki mesajlar...Gelişmelere bakarken çizmeye çalıştığımız çerçeveyi görün abi...Ha, sonuçta bunlar benim kişisel görüşlerim hoşunuza gider ya da gitmez...Ressam örneğini vermemdeki sebep de bu zaten...Tek bir grafiğe bakıp milyon çeşit yorum yapmak mümkün, görüyorsunuz...Anlatmaya gerek yok...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Sayfa 424/1032 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •