Sayfa 425/990 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Halka arz edilen şirketlerde arz işlemi gerçekleşmedi
    ky keriz yerine kondu, onbinde 6 al, sus dendi
    borsadaki parayı bunlar vantuz gibi çektiller
    Borsada para kalmadı, para buralara kaydı
    Kısaca, arzlar borsaya zarar verdi,
    az ilerde bir gün,
    çoğu aracı kurumun topluca batmasına neden olacak!
    milyon milyon lotlar stoklarında, kime satacaklar ????
    hiç kimseye, alıcı bulamayacaklar!
    bu mallar ellerinde patlayacak ve batış gelecek,
    batış gerçekleşmiş olacak!
    bu dediğimi bekliyorum ( son 3 büyük arz)
    süre çok uzunda değil,
    saygılar
    Aracı kurum niye batsın. Aracı kurumu anca kaldıraçlı işlemler kredili işlemler batırır.

2. Alçıpancı, boyacı, amele, temizlikçi gruplara girmiş oralardan aldıkları tüyorlar ile borsada al-sat yapıyormuş.

Komşum BBHT'de Baki Atılal'ı izlemiş SISE, ENKA, TUPRS, YKBNK al dedi ama kendisi KKM'ci.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Besim Tibuk Ali Babacan seçilsin 24 saatte ekonomi rahatlar diyor.
    Nereden diyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Astor ve söke.
    (ahgaz da adil bir dağıtım oldu )
    3 ü oldukça büyük arz sayılır (toplamda)
    saygılar,
    Hepsinde adil bir dağıtım oldu, halka arza katılan yatırımcı sayısına, talep edilen miktara ve halka arzın büyüklüğüne göre dağıtım gerçekleşti! yani hepsine farklı oran gelmesinin özel nedenleri var!
    AHGAZ...... 4.35 kat talep geldi.....%10 verildi, arz büyüklüğü..... 3.481 milyar tl
    ASTOR...... 34.5 kat talep geldi.... %1.64 verildi, arz büyüklüğü... 2.625 milyar tl
    SÖKE........ 118 kat talep geldi..... %0.63 verildi, arz büyüklüğü..... 581,25 milyon tl

5.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Halka arz edilen şirketlerde arz işlemi gerçekleşmedi
    ky keriz yerine kondu, onbinde 6 al, sus dendi
    borsadaki parayı bunlar vantuz gibi çektiller
    Borsada para kalmadı, para buralara kaydı
    Kısaca, arzlar borsaya zarar verdi,
    az ilerde bir gün,
    çoğu aracı kurumun topluca batmasına neden olacak!
    milyon milyon lotlar stoklarında, kime satacaklar ????
    hiç kimseye, alıcı bulamayacaklar!
    bu mallar ellerinde patlayacak ve batış gelecek,
    batış gerçekleşmiş olacak!
    bu dediğimi bekliyorum ( son 3 büyük arz)
    süre çok uzunda değil,
    saygılar
    Zati Muhterem lütfen biraz araştırıp yazınız. Sallamayınız. Halk arz topiğinde de sizleri uyarmışlardı.
    Bence siz tam viop oynayacak adamsınız. 1 ya da 2 ayda buradan dımdızlak emekli ederler. 😀Bence yanlış yerdesiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Nereden diyor
    Twitter'da video vardı.

Ali Babacan globalcilerin adamı, Davos'da bir çok devlet adamı, yönetici, iş adamı vs ile görüşmüş (belirli bir gizlilik ilkesi olabilir) fazla anlatmadı. Büyük merkez bankaları iklim krizleri için çözüm üretsin demiş. Yani büyük merkez bankalarına talimat veya akıl verecek düzeyde hissediyor kendisini.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Tabi ki Garanti Yatırım ın karşı bacakları vardır, kolay değil öyle 650 milyon tl malı son 2 saatte yedirmek, bu malın 350 milyon tl sını karşı bacağı aldıysa 300 milyon tl sını da piyasaya yedirmiştir, Herhangi bir tahtada ilk 10 alış kademesinin yarısı karşı bacaktır, diğer yarısına da piyasa alış gönderir, örneğin bir tahtada ilk kademedeki 1 milyon alışın yarısı karşı bacaktır, 500 bin lot alışı gören piyasa da 500 bin lot alış gönderir, hop kademeye verilir, yarısı karşı bacağın, diğer yarısı da piyasanın olur!
    hala şu kurum şunu satıyor bu kurum bu kadar almış...bu kadar üçkağıt bu kadar büyük dalga hala bu işi öğrenemediyseniz çok geç demektir...en az 20 kurumla pislik çıkarıyor hala bir iki kurumun pozunu saymak...satışları ben karşıladım desem onu da yermisiniz acaba...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    bu arada inşallah mevcut iktidar açık farkla kazanır. böylece kolonlarını kırdıkları bina yeni sahibinin üstüne yıkılmaz ders almayıp hala oyunu veren vatandaş da oyunun sonunun tadını çıkarır doyasıya...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 425/990 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •