Onemli Gunler Banner
Sayfa 43/1003 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Yahu 2 milyon açıklanamayan oy var.Bunlar kim diye muhalefet ortalığı yıkmıyor.Basit bir sistem kurulup anadolu ajansının karşısına seçim gecesi chp kendi aldığı sonuçları yazmıyor.Seçim başladı mı kur sistemini aa reisi yüzde 60 mı gösteriyor sen de büyük şehirleri ver kk yüzde 80 de.Kıran kırana algı yönetimine gir.2018 de sistemin çökmüş yapacağın tek şey sandık güvenliğini sağlamak ve sistemi kurmak.Yoksa yok oğandı yok pkk algısıydı yok milliyetçi dalgaydı hepsi palavra.KK bu seçim kazandı kaybetmiş gibi davranıyor.Ortada bir seçim suçu var ve iktidarı da muhalefeti de omertaya uyuyor.Yahu bir ülkede 2 milyon ne olduğu belirsiz oyun olduğu seçim olabilir mi.Ysk sandıkların yüzde 47 si açıkken ysk kk yüzde 49 reis 45 derken bir saat içinde tam tersi sonuçları nasıl açıklar.Önce akp nin önde olduğu sandıklar açıklandı gece 11 den sonra nereden gelen oylarla yüzde 4 oy kk dan reise geçti nasıl oldu bu iş.Kk yeri göğü yıkacağına yok oğanla yok özdağla görüşüyor ,bu saatten sonra oğan kendi oylarını yönlendirme gücüne sahip mi ondan bile emin değilim.Sen zaten seçimi kazanmışsın,bu seçim hilelerinden ekonomik kaostan iktidara vursana.Şu anda yüzde 60 zaten oy vermiş,oyları bir şekilde sonuca etki etmemiş zaten kızgın,onlara sandık güvenliği garantisini ver bak neler oluyor.

İmamoğlu,yavaş,merdan yanardağ,tele 1 can ataklı,bahar feyzan,enver aysever,emin şirin bence bu seçim döneminde benden tam not alan isimler bunlar.Bir tek bu isimler seçim hilelerinden ,kripto chp lilerden bahsetti,.Halk tv ,sözcü,chp kurmayları falan hep palavraymış.Neyse bir hafta kaldı ,sonra bol bol yazarız.KK ya son oyumuzu da atalım da hele sonrasına bakarız.

Şu konuda net olmak gerekiyor, derin devlet diye bir yapı olamaz varsa bile ülkeyi bu hale soktukları için derin mafya veya organize suç örgütü vardır. Düşman bile ülkeyi bu hale sokmazdı. Varsayım ,hayel,teori yerine gerçeklere bakmalıyız. Saygılar sevgiler.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Falcı bacının bilimsel görüşü de şu şekilde ki kendisi seçimin 2. tura kalacağını bilmişti: Seçim sonucunda kim kazanırsa kazansın sağlam bir değişim geliyor, halka acı ve gözyaşı geliyor. Ve esas büyük değişim kasım (+/- 1 ay ) ayı civarında gelip herşey tekrar değişmek zorunda kalınıyor. Ve bu arada altının çok yükseleceğini görüyor. Seçimin 2. tura kalma sebebi Merkürün Boğa burcunda retro halinde olması. Hatırladıklarım bunlar. Bir de geçen yaz seçim için malum şahıs karşısında yıldızı en güçlü adayın Mansur başkan olduğunu söylemişti, ben İmamoğludur diye düşünmekteydim...Şimdi seçim sonuçlarındaki milliyetçi oyların yükselmesi durumu gerçekse Mansur olayı da gerçek olabilirmiş gibi geliyor...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yahu togg a he dedik,karadeniz doğalgazına he dedik hastaneye mi hayır diyeceğiz he dedik geçtik.Aslında vatandaşı olmasak çok ama çok eğlenceli bir ülke.Hep espri hep humor hep kafa bulma şamata falan,vatandaşı olunca biraz şeeediyor yoksa çok komik memleket.Sadece şu devlet bahçelinin hans herkel vs lafına üç gün güldüm.O kadar stres varken acaip gülebildim.Nebatinin açılışta reisle bakışmasına da aynı şekil.Muhammet yakut ali yeşildağ videoları da bildiğin coppola filmi ayarında çekimlerdi.Vatandaşı olmasak sıkıntı yok da ............

Muhammet yakut şiveden ve mimiklerden kaybediyor da ali yeşildağ a fırsat tanısalar marlon brando robert de niro al pacıno falan adamdan mafya rollerini alamazlardı.O baba serisinde ali yeşildağ marlon brandonun rolunu en az onun ayarında oynardı,muhammet yakut sunny miy di tam hatırlıyamadım babanın ihanete uğrayıp öldürülen büyük oğlu o rolu muhteşem oynardı.Çok teatral adamlar ,inanılmaz videolardı cidden.İçeriklerine gelince binlerce savcı sallamamış ben ne yazsam boş,gülelim geçelim.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu seçim şaibeli.Halk kararını verdi akp yüzde 30 civarında reis de 40 larda .Yüzde 60 bunlara hayır dedi.Şu anda yüzde 40 destekle yüzde yüz yönetilecek.
    Syn Doktor yazdıklarınıza %100 katılıyorum..Derin yapılar sermaye grubu ve video çekip yayınlayanlar gibi onların ayakçı takımı..CHP içinde çok ciddi besiye alınmış bir kadro var..İyi besiye alınmış kurbanlık tosunlar gibi Adamların enselerinden de et fışkırıyor.Bunlar bizim irademize el koydular...Bu yapı ile dürüst KK GB olduğu zaman sohbet etmiştim...Adamlar daha adam bismillah GB koltuğuna otyrmuş bunlar başlamıştı Gandi diye lanse ediyorlar bu adam Gundi diye ...Yani adamı köylü diye aşağılıyorlardı...Şimdi herhangi bir AKP liden üst düzeydekileri bırakalım alt tabakadan GB nına gundi(köylü) der mi!!!!

Buradaki sözde muhalifler muhasebecilikten otobüs şöförlüğüne kadar birçok mesleği deneyip başarısız olmuş adamı eleştirdiğini gördünüz mü? Herşeyi Tanrı vasfına bürünmüş KK yapacakmış gibi konuşuyorlar...Bu iş ekip işidir..Ekiptekiler sen, satıyor ise bunu da seçim gecesi gördüysen ne yaparsınız?!!

Sayfa 43/1003 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •