Sayfa 432/1002 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Beklenen baz artışı gelmezse bir şey kaybetmez, yüzde 20 daha aşşağıdan yerine koyarlar.. ancak pek ihtimal vermiyorum..
    bugun satan beklenenden az gelırse bu fıyatlardan gerıye bıraz zor koyar...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2.  Alıntı Originally Posted by hakansahin Yazıyı Oku
    2021 Aralik vade herhal
    2020 aralik cok saglam al sat yaptim

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    topiği 6 kasımda açmışım...5 iş günü 20.000 puan...abicim bana topic mopic açtırmayın
    bunu bu kadar yapmanın bir anlamı yokki isabelle.
    valla senden korkulur

4. Ulan 21 yıldır bu işlerin içindeyim, o zamandan bu zamana aktif olarak işlem de yapıyorum...her yıl, bu sene çok şey öğrendik, artık böyle olmaz diyorum..bakıyorsun, yine başka bir yenilik.

2019 yan kağıt çılgınlığıydı, bana böyle para lazım değil dedik, kenarda durduk..ama bu kadar süreceğine de %1 ihtimal vermezdim...hala tutuyorlar bu kağıtları.

pandemi vs bu da çok şeyi değiştirdi..belki ondan bazı şeyleri anlamakta zorlanıyoruz...bir de hacim konusu var 2-3 gündür....50-55 milyar hacim nedir, bugün de 70 olur herhalde...üstelik fiktif de değil, çoğu gerçek alım satım.

çok enteresan...ya dev bir trend başlangıcındayız, ya da köprüden önce son çıkış..ya da yeni bir şey daha öğreneceğiz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    2020 aralik cok saglam al sat yaptim
    alsatla tamam.
    ben satışın zandımdı ona istinaden şettim.
    ben ve bin liram gayet mutluyuz. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

CaNyoN Guest
    öğrenecek bişey yok aynı şeyler.

avrupa amerikan rus emerging bankaların pd dd leri açıp ekrana koyun. fazla bişey bilmeye gerek yok...

7. Mesela şu soruya adam gibi bir cevap bulamadık...garanti son bir yıldır neredeyse her gün, birinci seans alıyor, ikinci seans da çoğunu satıyor...buna ters işlem neden yapılmıyor, ya üzerine oynanamayacak kadar büyük, ya da başka bir şey...yoksa tufan cömert e sorsan, kem küm, müşteri der.

var mı bu soruya tatmin edici bir açıklama.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. dolar tarhiinde olmayan barlar geldi
    bam bam...
    dua ediyorum ubnlar hazırlık olmasın..

Sayfa 432/1002 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •