Sayfa 434/1000 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ozmania Yazıyı Oku
    Aynı durum bende de vardı, yarım saat önce geçmiş akbank hesabıma.
    Çok büyük ihtimalle bunun nedeni son güncellemenin beklenmiş olması. TCD gün içerisinde 1-2 defa güncelleme yapılan bir fon çünkü.

2. Tcd hisseleri ne alemde acaba? Yarına dair ip ucu var mı?

3. Bendeki ziraat yatırımda hiçbir fonun fiyatı güncel değil daha. Halen Cuma günkü fiyatlar duruyor. Ne yapmak lazım acaba, gün bitti

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Tcd hisseleri ne alemde acaba? Yarına dair ip ucu var mı?
    0.46 ekside görünüyor ama ons yukarıda o yüzden nötr gelebilir,bist düştüğü yerde kalıyor mübarek.cuma 0.12 artıda kapatmışken ons dolayısıyla 0.89 artı geldi yarın hafif kırmızı bekliyorum endeks biraz toparlasa yeşil gelir.

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bendeki ziraat yatırımda hiçbir fonun fiyatı güncel değil daha. Halen Cuma günkü fiyatlar duruyor. Ne yapmak lazım acaba, gün bitti
    Vakıfbank'ta bir sıkıntı yok üstadım. Sanırım sizinkisi lokal bir hata. Diğer konu, bazı kurumlar saat:16.00-17.30 arasında bazı fonlarda işlem yaptırmıyor. Böyle bir şey değilse müşteri hizmetlerini aramak yerinde olacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Vakıfbank'ta bir sıkıntı yok üstadım. Sanırım sizinkisi lokal bir hata. Diğer konu, bazı kurumlar saat:16.00-17.30 arasında bazı fonlarda işlem yaptırmıyor. Böyle bir şey değilse müşteri hizmetlerini aramak yerinde olacaktır.
    Hocam aradım ama TEFAS’ta problem var, şu bu deyip oyaladılar. 3 günlük kazancın hesaba yatmaması gibi bir durum olmaz inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Hocam aradım ama TEFAS’ta problem var, şu bu deyip oyaladılar. 3 günlük kazancın hesaba yatmaması gibi bir durum olmaz inşallah
    Sanmam. Fon piyasasının yerlerde olan imajı giderek zedelenmekte ve bu durum gelecek adına hiçte hoş bir şey değil. Giderek karamsarlaşmaya mı başladım nedir ?

8.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Cuma 12.55 de verdim TCD satış emrini, bugünün fiyatından bugün hesaba geçmiyor mu, akbank müşteri temsilcisi diyor ki bugünün fiyatından yarın hesaba geçer, ya sabır
    16.05 itibariyle tutar geçti
    Zahmet oldu whitebank

Sayfa 434/1000 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •