Sayfa 434/1001 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: Viop XXXII

Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    sağlık bakanı bu özür mevzusu yuzunden görevden alınacakmış...bizde hiçbir başarı cezasız kalmıor malesef...
    ilk 2 ay evet başarılı ama geri kalan zamanda
    başarı kısmına katılmıyorum geçen yaz tam bir fiyasko yaşattı sağlık bakanı ve ağustostan sonra 2. dalgaya yakalandık
    şimdi aşıda karaya vurdu ama yasakların tamamını kaldırarak 3. dalga getirdi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Sezi Yazıyı Oku
    Sana uyduk daldık bankalara başkanım yap bir şeyler
    algıya oynuyom ama forumda pek kimse takmıyor yiğit bulutu getirmem lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    bu adamların tamamı aşı olmuş bence, internette denk geldiğim videolarda adamlar çok rahat, otobüste vs.
    o 1,5 milyon kayıp aşının hesabını birileri sormalı nereye gitti

Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    destek ve direnç ?
    bura destek,ora destek diye diye destekleri kırdın,birazda ben destekleri yazayım.
    6.90-6,60-5,95 sonrası lockdown.

ytd

abudik gubidik destekler yazıp durmayın onun tek gerçek desteği 6.40 dır ..seler daha aşağı gelmez

5.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    swap fazileri ne alemde?
    bilen gören?
    Blomda altyazı, 50% ye indi dio

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bu grafiğe ve yoruma şerh koyuyorum Mehmet Abi. Vob 140 bin altı, özellikle günlük kapanış dikkat edilmeli. 20 bin puanlık bir geri çekilme başlangıcı olabilir. Endeks içinse 126 bin altı aynı şey geçerli.

7.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    swap fazileri ne alemde?
    bilen gören?
    %46- cuma %12 ler

Sayfa 434/1001 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz