Sayfa 436/1000 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sevgili REİS ,sen ..metin ve diğer şorterlerin şahsında

https://youtu.be/1LQjaSaarE0

enektarları aldık goltuğun altına saklamışlar
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Ben ömrü hayatımda böyle bir şey görmedim, adam neden bahsetse bize zarar. "Mazot ucuzladı, kimse bahsetmiyor. " dedi. Üstüne 4 kez zam geldi. "Borsaya yatırım yapın." dedi . 24 saate kalmadı çöktü. Ben olsam harakiri yapardım emenike. Bunlarda hiç utanma da kalmadı. Resmen t...k geçiyorlar. Damadı bile arattılar ya helal olsun.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Sayın Bozkurt bence sende bir şeyler var ya banyo yaparken bazı yerler kuru kalıyor bu kadar tersik akşam akşam güldürdün valla allah da seni güldürsün.
    Ben big short

4. Ahlaksızlık başka bir şey değil.

1. Çocukların okula yürüyerek gitmesi lazım. Bütün özel okullar kapatılmalı. Devlet yerel ve kaliteli eğitim sunmali. Her çocuk yakındaki okula yürüyerek gitmeli.

2. Servis denen olay komple kalkmalı.

Devletimiz güçlü. Atanmayı bekleyen milyonlarca öğretmen ve ülkenin bütün bunları yapacak gücü var.

Ama özel okul açıp dershane açıp sahibini zengin etmek, kasten eğitim kalitesini bozup çocukları özele mahkum etmek işlerine geliyor.

Ne muhalefet ne iktidar eğitimle ilgili tek kelime vaat vermiyor, vermez, veremez.

Çünkü amaçları sınıfsal mobiliteyi yok etmek. Artık fakirin cocugu okumasin. Adam olmasın. Zengin olmasın. Hepsinin mantığı bu.

Siyasetçilere bunu soran 1 kişi yok herkes memnun demek ki.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İstanbul da servis ücretleri açıklanmış(devlet okulları için).

Ankarada da benzer bir toplantı yapılıp,açıklama olacak mı?
    Yoksa İSTANBUL ile ANKARA aynı tarife mi sayılıyor?
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...-oldu-42124841

pala çok güzel gömdü. daha önce de sanırım başkara arkadaşın yazdığı gibi dark cloud cover ayı formasyonu oluştu. boru gibi ayı formasyonu ve ihlal etmek tarihi zirvelerde çok çok zor.

macd bu kadar tepelere girmişken endeksin toparlanması artık çok zor. iş bankası bu kadar satılmasaydı formasyon oluşmayabilir, satışlar tetiklenmezdi diye akıl yürütmek de doğru değil.

sonuçta buralara iş bankası iştiraklerinin ve tahtalarda ordinolarının çok büyük etkisiyle buralara geldik unutmamak lazım.

ralliye biraz ara verecekler, o sırada 3. çeyrekler gelecek, duruma göre büyük ihtimal yukarı devam edebilir.

nebati konuştu böyle oldu felan yazılmış ama 2 yıl önceki doğalgaz müjdesinden beri yandaş yalakalar bile bu laflara inanmıyor. o sadece görünen sebep. zaten 1 günde ky'yı borsaya toplayamazsın.

artık sıra ayılarda.
    audentes Fortuna iuvat

6. Bu kış domatesin 50 tl olacağını söylüyorlar .

7. Tukas al dayı tertemiz
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bu kış domatesin 50 tl olacağını söylüyorlar .

8. Kinaye anlaşılmadı bende sileyim dedim
    Son düzenleme : Pscyokinesis; 24-08-2022 saat: 20:16.

Sayfa 436/1000 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •