Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Mesela neden Eregli, ttrak , Froto degilde Akbank ?
    benim tercigim ilk 3 u olur en azindan temettusu var bu bile fiyat artisi icin yeterli
    Gunluk trade etmeyen. orta vade hisse alan insan icin bu 3 hissenin bir cok nedeni var
    dedigim gibi en basit temettuleri
    2022 yilinda en az 4 tl temettu vermesi beklenen eregli tercih degilde akbank .
    Yani alim yapmak icin elle tutulur bir cok sebebi var
    Ama akbank ile yorum yaparken endekse gore ucuz kaldi , 20 yilin dibinde vs vsneden ucuz kaldi neyi fiyatliyorlar bunlari bilmiyoruz elle tutulur bir seyler yok yani ya olursa
    ....

2.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    2107 den bir adet ceton lönk

Akçay'ın dediği gibi dünden pahalı yarından ucuz.

Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir.
    ve tabii ki herkes kendi cebinden zarar eder.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Başganım sende çok fena orta yapiyorsun
    Bunun üzerine real time online mert abim için bi dene 2107 den şort jetonu attım makinaya
    Netçez şimdi...

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Aslinda Mertt dozunu fazla kacirmasa bence cok guzel yaziyor .
    Abka ile yazismalarindan bahsetmiyorum
    ama Kisisel algilanmasin sadece mesaj guzel ornek olur
    Abka diyorki son 20 yilin dibinde akbank var
    hatta grafik atmis
    Bende yazdim 2017 yilinda 1.5$ i gordugunde son 10 yilin dibi burdan alinmazda nereden alinir diyen bir kisi akbank aldi ise bugun akbank 0.55$
    bu baslikta yazmanin amaci ne ? dogruyu bildigin zaman madalya takmiyorlar . yanlis tahminide cezalandirmiyorlar
    son 10 yilin dibinden yukselise gecmez gecemez ama son 20 yilin dibinden kesinlikle yukselicek diye bir sartmi var bist te ?
    2017 yilinda bu sozleri yazan dibin dibini gordu 2021 yilinda bunu yazan dibin dibini gormuyeceginin garantisi varmi ?
    Sonucta burasi forum insanlar okuyor belki mesajlardan esinleniyor . kir kahvesi degil avcilar kulubu hic degil madem buranin dip oldugunu mu dusunuyorsan o zaman gel bu mesajin altina sunu ekle 0.55$dan akbank aldim hedefim surasi stopum burasi yani yazdigin mesajinin anlami olsun .
    bunun neresi kotu
    diger turlu yok dolar bazinda su fiyata dustu yok tl bazinda suraya dustu vs vs mesajlari anca kir kahvesi muhabbeti olur
    yeniden yaziyorum Sn Abka kisilsel algilamayin sadece guzel bir ornek olur diye sizin mesaji gosterdim
    22 yıldır bu forumdayım...açılışından bu yana yani..son yıllarda twitter da yazıyorum, başka bir yerde de yazmıyorum.

2006 da bu başlık ilk açıldığından bu yana da bu başlığın müdavimlerindeyim.

Kimler geldi, kimler geçti..10 defa farklı nick le gidip-gelip yazanlar oldu.

Bir de dönemlikler var..gelir bir ay ağız ishali olmuş gibi yazar, beynimize tecavüz eder...sonra gider 1 yıl kaybolur ortadan.

Burası dingonun ahırı olsa, tamam herkes istediği gibi takılsın...ama bir yerden sonra artık gına geliyor.

20 sene önce de tartışıyorduk bunu..aldığında hemen yazmalı mı, yazmamalı mı vs..çok iddialı olan biri vardı, başlık aç online yaz dedik...adam neredeyse batıyordu..yazmıyorum artık, başarım çok düştü dedi..belki heyecandan hatalı işlemler yapmaya başladı...bilemiyorum artık..ama online poz yazmanın yazana kesinlikle olumsuz etki ettiğini düşünüyorum.

ez cümle..kimse kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil...etkilenen varsa, o etkilenenin suçu..ben etkilenmiyorum mesela...kendimce önerim şuydu..pozisyon yazma, yazıyorsan da açtığın ve kapadığın zamanı yaz..adam diyor ki, onunla mı uğraşacağım..o zaman pozsiyon yazma işte diyorum ben..yok illa poz pyazacak..ego tatmin edecek.

Burada arada çok faydalı bilgilendirici yazılar oluyor..ben genel yatırım stratejilerimi yazarım...mesela 1650 sonrası %100 hisse oranımı %80 e çektim, sonra da pozisyonumu hedge etmeye başladığımı yazdım..1700-1800 arası %100 hedge e kadar çıktım. Bu bir stratejidir, mantıklı bulan faydalanır, dikkate alır, bulmayan işine bakar. Ya da JAS mesela dow sayımı paylaşıyor, gayet faydalı..bana ne JAS ın pozisyonundan...ben faydalı olanın poz değil, strateji-taktik olduğunu düşünüyorum.

Ben bu başlıkta kimsenin pozisyonunu merak etmiyorum..bana ne..bire bir kopya işlem mi yapacaksın, yok..o zaman ne edeceksin adamın pozisyonunu...ha yazmasın, tamam yazmasın, ama yazmak belki ego tatmin etmek istiyor..ne yapacağız, öldürecek miyiz? forumda poz yazmak yasaktır diye bir kural yok sonuçta.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    Bence kamudan $ satmaya devam ediyorlar. Şu anda usd/try canlı grafiğe bakan varsa 13,80'den sürekli satış geldiğini görebilir. Hani 2020 Haziran-Temmuz aylarınd 6.80-85 bandını savundukları gibi. Bakalım ne kadar sürecek...
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

5.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Hamzaoğlu kimdir? Güreşçi mi?
    Minare, şemsiyenin bir versiyonu içerde açıldı mı düşüş başlar. Minare dikilir şemsiye açılır.

Bende teşekkür ederim. Güldürdün beni..

İyi geceler herkese. Mert forumun reytingini artırmak için çabalıyor. Ama nafile.
    hamzaoğlunun büyük borsacı olduğunu ilk duyduğumda ben de şaşırmıştım

6. Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    1 sa
    İş Yatırım, Şişe Cam hedef fiyatını 12,90 TL'den 20,90 TL'ye yükseltti, tavsiye "al"
    "Şişecam’ın defansif iş modelini, döviz bazlı gelir akışını, düşük kaldıraçlı güçlü bilançosunu, uzun döviz pozisyonunu ve sürdürülebilir temettü dağıtım politikasını beğeniyoruz" #SISE

maşallah akşam üstü katar , şimdi iş

7. dow dax bakıp cort işlem yapanların hali...kasım sonrası..
    sırasıyla dow dax Xu100...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8. #BIMAS Bim maksimum 450 Milyon TL'ye kadar hisse geri alım programı açıkladı.

Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •