Onemli Gunler Banner
Sayfa 439/1000 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Suriyeli lere çalışma yasağı geldiği konuşuluyor.
    Arkadaşın fabrikasında süresi dolanların çalışma uzatmasına bu gün izin verilmemiş.
    Gerçek ise büyük bir olay bu. Çok sayıda işletmede çalışıyorlar. Sanmam. Üretimde sıkıntılar olur.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende geçen hafta pazardan toptan aldım 5 taleye, biraz salça biraz kışlık konserve stoku yabtım, domatise kışın zam geliceği belli, marketlerde salça kalmamış diyorlar
    Haberi okuyan salça alıyor. Bende bugün bir tane aldım. Rafta bol bol vardı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dayıcım ben Atatürk cuyum. Milliyetçiyim. Solcu değilim karma ekonomi desteklerim. Solcu olup kendine Atatürk cu diyenleri Atatürk bugün asardı net. CHP yi Atatürk gelse yarısını asardı net.

Fırsat eşitliği toplulukları ileri götüren şeydir. Bu şekilde sınıflaşma zengin daha zengin olsun devlet bilmez yapamaz özel hastane özel eğitim özel güvenlik dersen.

Devlet ortadan kalksın derler.

Ben devlet var olsun diyorum.

Baktim turk halkı bunu demiyor. Kalktım ülkemi terk ettim. Bana anlatma o yüzden bu liberal şeyleri. Bana gelmez abi. Devlet devlet olacak özel de özel olacak eğitim özele bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir eğitim özelse ben yokum abi.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bir nebze haklısın da devletin işin içinde olduğu birşeyin ucuz olduğu görülmüş mü? Burası yağma yapılan bir ülke. Versin bana vergimi geri okullar ozel oksun okullari da denetleyecek kurumlar da özel olsun sen bu kurumları denetle.. Küçük devlet büyük devlettir.
    Geliri düşükler için destek olacak aman aman sonra vahşi kapitalizm olmasın .

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

suriyelilerin % 20 si anca sigortalı çalışıyordur zaten

çoğu yevmiye hesabı çalışıyor

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    suriyelilerin % 20 si anca sigortalı çalışıyordur zaten

çoğu yevmiye hesabı çalışıyor

Boru döşemeye geliyorlar.!!!
    Hepsi damızlık.!!!!
    Reis böyle uygun görmüş.!!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Hangi ülkedesiniz?
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dayıcım ben Atatürk cuyum. Milliyetçiyim. Solcu değilim karma ekonomi desteklerim. Solcu olup kendine Atatürk cu diyenleri Atatürk bugün asardı net. CHP yi Atatürk gelse yarısını asardı net.

Fırsat eşitliği toplulukları ileri götüren şeydir. Bu şekilde sınıflaşma zengin daha zengin olsun devlet bilmez yapamaz özel hastane özel eğitim özel güvenlik dersen.

Devlet ortadan kalksın derler.

Ben devlet var olsun diyorum.

Baktim turk halkı bunu demiyor. Kalktım ülkemi terk ettim. Bana anlatma o yüzden bu liberal şeyleri. Bana gelmez abi. Devlet devlet olacak özel de özel olacak eğitim özele bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir eğitim özelse ben yokum abi.

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hangi ülkedesiniz?

rejim olan bi ülkede....

8. Yok canim. Buradan giden birisi oralarda yaşayamaz.. insanı gerer o kadar da kötü degilizdir..
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    rejim olan bi ülkede....

Sayfa 439/1000 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •