Sayfa 442/1027 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

*merkez bankası tl depo karşılığı döviz depo ihalesinde teklif tutarı 930 milyon dolar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz .Türk atasözü... Bir insan kendine güveniyorsa ve daşşş ! gibi sağlamsa ikide birde çıkıp ben çok sağlamım demez...
    Son düzenleme : umutabi; 05-06-2018 saat: 11:28.

3. Bir ekonominin gelişmesi için en önemli şey istikrar ortamı ve güven hissi. 10 seneden fazladır karı-koca çalışan bir aileyiz kendimizi ait 2+1 bir evimiz var. Şükür çocuğumuz olana kadar yetiyor. Ufaklık olunca yatılı misafirler falan biraz küçük gelmeye başladı. Birazda kıyıda paramız var diyoruz ki bir 3+1 mi alsak sonra şimdiki evimizi satmak üzere hem rahat ederiz. Bunun akabinde kafamda birden beliren düşünceler kiriz geliyor deniyor, alacağımız evin fiyatı düşer mi, şu an ki evimizi satabilir miyiz, işsiz kalır mıyız, işsiz kalırsan nakdi harcadığımıza pişman olur muyuz, kızı nasıl okuturuz, usd alsak zengin olur muyuz vs. Şimdi nasıl olacak bu ekonomi sağlıklı olacak.

4. Rallici Başkan için dolarları bozup fenerde kafayı gözü yardırdı diyorlar.

Mb 7 Haziranda faiz artırmazsa ki ben hala öyle düşünen taraftayım, Dolardaki hareketi seyretmek için fındık fıstık stoklarımı şimdiden yaptım. Şaşırt beni MERKEZ yap şöyle en babasından faiz arışıda Dolarda olan benim gibileri perişan et .

6. Ülkenin en zengin 5 kişisinden biri bütün malını neden satar ağalar?

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonom...-daha-2449470/

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Bir ekonominin gelişmesi için en önemli şey istikrar ortamı ve güven hissi. 10 seneden fazladır karı-koca çalışan bir aileyiz kendimizi ait 2+1 bir evimiz var. Şükür çocuğumuz olana kadar yetiyor. Ufaklık olunca yatılı misafirler falan biraz küçük gelmeye başladı. Birazda kıyıda paramız var diyoruz ki bir 3+1 mi alsak sonra şimdiki evimizi satmak üzere hem rahat ederiz. Bunun akabinde kafamda birden beliren düşünceler kiriz geliyor deniyor, alacağımız evin fiyatı düşer mi, şu an ki evimizi satabilir miyiz, işsiz kalır mıyız, işsiz kalırsan nakdi harcadığımıza pişman olur muyuz, kızı nasıl okuturuz, usd alsak zengin olur muyuz vs. Şimdi nasıl olacak bu ekonomi sağlıklı olacak.
    Olamayacak zaten, miras yedi diye bir tabir vardır, miras yendi bitti şimdi BEDEL ödenecek istesek de istemesekte...

Sayfa 442/1027 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •