Sayfa 448/746 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. En az 5-6 $ ederi olan kağıdı 1-2 $ larda tutmaya devam ederlerse kimden mal alacaklar acaba merak ediyorum, haaa yine bir mirasyedi daha çıkarda sıfır maliyetli hisselerini satmaya çalışırsa orası başka.

2. Geçte olsa yavaş yavaş hızlanma bandına giriyor gibi, bu kağıt bize sabretmeyi öğretti, hayırlı bol kazançlar.

3. ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

4. Ata almaya devam etmiş ama depoyu henüz fulleyememiş demekki bugün yine yerimizde saydık. 15 leri geçse dikkatleri üzerine çekecek, o zaman belki bir şeyler olabilir.

5. 15 TL yi en başından beri söylüyorum önümüzde bölüm sonu canavarı gibi bekliyor. Tamamen piskolojik bir rakam geçersek kartları yeniden dağıtırız. Günlük haftalık aylık hacimler düşük bu nedenle hiçbir kademede yüksek bir direnç oluşmaz ancak destekleri kuvvetli hayırlı işler bol kazançlar hepinize
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Ata almaya devam etmiş ama depoyu henüz fulleyememiş demekki bugün yine yerimizde saydık. 15 leri geçse dikkatleri üzerine çekecek, o zaman belki bir şeyler olabilir.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Alacak adam çizer gider kademelere yazdığınıda siliyor onuda dün gördük
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    tahta yapıcıda yakında anlayacak sıkma ile bu işin dönmeyeceğini
    bir yığın serseri hesap açıldı borsada
    örnek vermek yasakta on katına çıkmış kağıdı tavanalarda alan ufak yatırımcı okur yazar
    9-dan 14 e on senede gelmiş nuha neler yaparlar bilemiyorum.
    benim satacak malım yok bu tayfaya bu anlaşıldı
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    tahta yapıcıda yakında anlayacak sıkma ile bu işin dönmeyeceğini
    bir yığın serseri hesap açıldı borsada
    örnek vermek yasakta on katına çıkmış kağıdı tavanalarda alan ufak yatırımcı okur yazar
    9-dan 14 e on senede gelmiş nuha neler yaparlar bilemiyorum.
    benim satacak malım yok bu tayfaya bu anlaşıldı
    Hayır madem götürmüyorsun aşağıya bas bari de ilave yapalım

Sayfa 448/746 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •