Sayfa 454/1078 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    ...
    Tablolarınız çok işe yarıyor...

Yarışmada sayın Don Kişot'un dediği gibi bende kopya çekerek 1.ci olmuşum...

Emeklerinizin karşılığını hiç ödeyemeyiz...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
    Tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.
    Buradan şu sonuç ortaya çıkıyor :
    Yarışmada dereceye girenler Sistem Takibi müdavimleri arasından çıkıyor.
    Tabelaya girmek isteyenlerin Sistem Takibi köşesini takip etmeleri gerekiyor.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Niye tazı gibi beni takip ediyorsunuz.
    Sevgili bilgem, her ne kadar benzetme zat-ı alinizin diline yakışmasa da olsun biz kabul buyururuz. Sizi sormak, sizin varlığınızı hissetmek, sesinizi soluğunuzu duymak biz gariban küçük yatırımcıları mutlu ediyor diye düşünüyorum (başlığı takip eden diğer arkadaşları da dahil ettim.istemeyen olursa ben istemiyorum desin )
    Hem bizler tecrübenin ne demek olduğunu bilecek kadar yaşlandık. Ancak elimizde, geçmişimizde o kadar çok veri olmayınca, yaşanan durumları analiz etmeye yeltensek te hatalı sonuçlar çıkıyor karşımıza. O yüzden BİLEN birinin tecrübeleri duymak, okumak en azından karanlıkta atacağımız adımların çukurlara denk gelmeden kenarından geçmemize vesile olacağını düşünüyorum.
    Asıl gelmek istediğimiz mesele; Üstadım son 4-5 gündür mazeretli olduğu için ona herhangi bir konu açmaya da cesaret edemiyoruz. Ancak varımız yoğumuz siz varsınız. Biz gariban küçük yatırımcılar için borsamız, seçimler, vb. aklınızdakileri klavye tuşlarında canlandırır mısınız diye şey edecektim aslında.
    Yani tabi eğer sizin için uygunsa
    Yok ben sizinle uğraşamam derseniz. bişi diyemem. (ama eyleme geçerim. tehdit yok)
    Saygılarımı sunuyorum

3. Inşallah anneniz daha iyi olur...

yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp benim sesli düşüncelerimin eseridir bilakis...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A annenize tekrar geçmiş olsun diyorum...

Tablolarınız çok işe yarıyor...

Yarışmada sayın Don Kişot'un dediği gibi bende kopya çekerek 1.ci olmuşum...

Emeklerinizin karşılığını hiç ödeyemeyiz...

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
     Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun.
    Buradan şu sonuç ortaya çıkıyor :
    Yarışmada dereceye girenler Sistem Takibi müdavimleri arasından çıkıyor.
    Tabelaya girmek isteyenlerin Sistem Takibi köşesini takip etmeleri gerekiyor.
    Bugün benim doğum günümdü...

Ve bugün 2 defa mutlu oldum...

1.) Annem tekrar stabil konuma geldi. Zaten birçok hastalığı var ve iyileşmesi mümkün değil ama şeker dengesi yeniden sağlandı...

2.) Bunca verdiğim emeğin boşa gitmediğini, bugün isbatlı bir şekilde öğrenmiş oluyorum...

Bugün alabileceğim en güzel 2 doğum günü hediyesi oldu... Rabbime şükürler olsun...

Artık 49 bitti ve 50 yaşını tırtıklamaya başladım... Bir kulvar daha atladık... Allah hakkımızda hayırlısını nasib etsin....

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Inşallah anneniz daha iyi olur...

yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp benim sesli düşüncelerimin eseridir bilakis...
    Çok teşekkür ederim...

Allah tüm hastalara acil şifalar versin...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    La havle vela kuvvete.
    Başka türlü söylemesini de bilirdik ama taşı pamuğa sardık;
    lisan-ı münasiple "Tazı" dedik. Yine de yaranamadık.
    Müsaade ederseniz bize neyin yakışıp yakışmadığını kendimiz tayin edelim.
    Fırça faslını tamamladığımıza göre şimdi birşeyler karalayabiliriz.
    Aslında siz Trend Takibi köşesini ziyaret etmiş ve aşağıdaki grafiği görmüşsünüz.
    Ancak resmin altına bir-iki satır yazı istiyorsunuz.
    BIST Ocak sonundan bu yana geriliyor.
    Bu arada günlük/haftalık/aylık dirençler bir bir aşağıya geçiliyor.
    Cin şişeden çıkınca onu bir daha şişeye sokmak güç oluyor.
    Resim bize endeksteki güçsüzlüğün seçime kadar devam edeceğini;
    seçimden sonra düşüşe bir tepki geleceğini;
    1,5-2 ay sonra bu tepkinin sona ereceğini;
    fiyatların yılın son aylarında seçim öncesinde oluşan dibin de altına sarkacağını;
    birkaç aylık süreyi dip oluşturma çabasıyla geçireceğini söylüyor.
    Bu varsayımlar; teknik analizin "Tarih tekerrürden ibarettir" prensibine ve
    daha önceki trendlerin geride bıraktığı izlere (bar sayılarına) dayanmaktadır.
    Günahı da, sevabı da teknik analizindir.

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

sayın selimtogrul sizin de analizlerinizi, hislerinizi gayet sağlıklı ve başarılı görüyorum.

hatırlıyor musunuz, "verin misketlerimi ben oynamıyorum." dediğiniz zamanı?

o zamandan beri endeks bir türlü belini doğrultamadı, bazı hisselerde %50'ye yakın kayıplar yaşandı.

değerli büyüklerimizin, üstatların tecrübeleriyle bizleri yönlendirmelerine, hoş sohbetlerine her zaman ihtiyacımız var, bu konuda kesinlikle katılıyorum size.

bu sayfaya yazan siz değerli dostları tanımış olmak kâr olarak yeter bize, varsın piyasada pusulamız olmasın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bugün benim doğum günümdü...
    Vay canına, mutlu yıllar dilerim üstadım, ailenle birlikte nice yaşlar dilerim. Doğum günün kutlu olsun

https://www.youtube.com/watch?v=JCT8Co0Qb_8

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    sayın selimtogrul sizin de analizlerinizi, hislerinizi gayet sağlıklı ve başarılı görüyorum.
    hatırlıyor musunuz, "verin misketlerimi ben oynamıyorum." dediğiniz zamanı?
    .
    hatırlamaz mıyım.. aldım misketlerimi , ama yaramazlar gene çağırdılar beni, fiyatlar aşağı gelince tutamadım kendimi alıverdim ucundan azıcık gene hissemi, sonra beni dövüp aldılar misketlerimi sevgili mühendisankara

Sayfa 454/1078 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •