Sayfa 458/835 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 6679 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Bu ne ya endeks +3 bu -2 . Saçmalık yani. Ky de sattı demek ki her şey boş speknne zaman isterse. İlla ben full satacam emenike

resmen ayıp ediyorlar hadi kırın şu saatlikte düşeni bugün pozitif kapatalım.

ünlü 74615 lotla 1. sırada..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bu ne ya endeks +3 bu -2 . Saçmalık yani. Ky de sattı demek ki her şey boş speknne zaman isterse. İlla ben full satacam emenike
    şu saatliği kırsak iyi olacak artık illa baskı baskı baskı...

ben az daha gesan özelinde değil ama dün mal satmamak için ekranı kapadım 5 te dışarı attım kendimi

4. Sayin Keko'nun gitmesi bir burukluk yaratti acikcasi, bu hissenin gecen yildan itibaren lokomotiflerinden biriydi. Hakkinda hayirlisi olur umarim.

Onun disinda da genel ilke olarak cozumlemelerinizi kendi basiniza yapmaniz ve yatirim kararlarinizi tek basiniza almaniz, digerleriniin etkisindan olabildigince uzak olmaniz en dogru yatirim yontemidir.

Bizim yaptigimiz 'trade' taklit edildigi olcude, kopyalandigi olcude veriminden kayip edecektir.

Nacizane tavsiyem, ortak oldugumuz sirketlerle ilgili cozumlemelerimizi paylasmaniz ama alim satimlari paylasmamaniz, tabii her yigidin yogurt yiyisine de saygim sonsuz.

Ancak benim bakis acim, giris cikis zamani paylasmayi dogru bulmuyor, yanlizca etik acidan degil, trade'imin verimine yapacagi zarari da goz onune aliyorum.

Su, asamada hissede temel bir bozulma olmadigi icin, ortak olmaya devam ediyorum, umarim dusledigimiz bir sekilde hissemiz ilerlemesine buyumesine devam eder.

YTD
    Son düzenleme : cumbaba; 03-02-2023 saat: 15:45.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    şu saatliği kırsak iyi olacak artık illa baskı baskı baskı...

ben az daha gesan özelinde değil ama dün mal satmamak için ekranı kapadım 5 te dışarı attım kendimi
    hatta 4 saatlikte muazzam resmen düşeni kır diye pozisyon var para olsa ben gider kırarım şeklim olsun diye

4 saatlik yeni bar 16.00 dan sonra

saatliği kırdık hadi bir kapanış olsun saatlikte hadi gesan yaparsın hele bu piyasa da yapmaman ayıp

7.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Keko dostum netice itibariyle şu an gesan yok anladigim.kadariyla...Hayirlisi olsun hakkında ama bende şaşırdım tabi .sürekli uzun vade vurgusu yaptığın için bunu beklemiyordum...Trade olur tabi ki ama elinde belli miktar kalır mutlaka .Sen hepsini vermişsin sanirim..Umarım diğer yeni hisselerde de kazanırsın,gönlüne göre olur...
    Bugün güzel bir kap bekliyorum bu arada...
    Herkese bol kazançlar,iyi hafta sonları ..
    bende pek tradeyi beceremiyorum...zaten bu yüzden de 10 aydır trade denemesi bile yapmadan tutuyordum..bir kere şeytana uydum onda da pişman oldum...güya 230 dan satıp 200 den alacaktım...ah paşa hakan ah...neler ettin sen böyle...koskoca kekoyu gesandan düşürdün...

diğer hisselerdeki zararım çıkarsa ve aynı miktarda hissemi geri alabilirsem tekrardan dönerim..bakalım nasibimizde neler olacak...olmaz ve geri dönemezsem de buradan yorumlarımı eksik etmem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Sn. Keko o kadar bekleyip de hikayelerin gerçekleşmesinin en yakın olduğu zamanda aramızdan ayrılmanıza çok şaşırdım ve üzüldüm açıkçası.. gesanı daha çok sizinle tanıdım, sizin yazılarınızın özellikle 60-70 bandında dökülmeyişimde payı çok büyük.. emeğinize minnettarım, saglıcakla kalın.. topiğimizden çok uzaklaşmayın lütfen. Syg.
    hep uzun vadeli tutulmaya layıktır dedim...kendim de bu düşüncede idim...ama sürekli tradeye fırsat vermesinden cesaret alarak şeytana uyduk...bir kere de ben deneyeyim dedim... gesanın beklentileri bellidir dostlar..ben olsam da olmazsam da yoluna devam edecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 458/835 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •