Sayfa 463/999 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Son dakika: ABD, Irak'ın "Askerlerinizi topraklarımızdan çekin" talebini reddetti. Washington Yönetimi, ülkedeki askerlerini çekmeyeceklerini belirten bir açıklama yayımladı.

2. Türk Eczacıları Birliği (TEB) Başkanı Erdoğan Çolak, 120 ye yakın ilacın piyasada bulunmadığını söyledi.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...batta-artacak/

3. Nielsen tarafından yapılan araştırmaya göre, alışverişini ucuza getirmek için market market dolaşanların oranı yüzde 72'den yüzde 87'ye çıktı.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-sayisi-artti/

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ölenler Iran asıllı, ulen yırtmışsınız işte, ne işiniz var tekrar Iranda.

Ortadoğulu zihniyeti nereye giderse gitsin değişmiyor, madem Irandan ayrıldın, bütün bağlarını koparacaksın.
    Onlarda tam koparirken baglantiyi muhtemelen dunya baglantisinin fisini cektiler.

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Nielsen tarafından yapılan araştırmaya göre, alışverişini ucuza getirmek için market market dolaşanların oranı yüzde 72'den yüzde 87'ye çıktı.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...-sayisi-artti/
    Ben mesela hemen her ürünün fiyatinı bilirim. 3 pazar 8 marketten alışveriş yaparım. Bu perşembe soğancılar polatlıda şaha kalkan ekonomi niye bize kalkıyor protestosu yapacaklarmış fırıncılarda bize de dikeldi diyorlar bu ekonomi. Herkes memnun yani.

6. Bende USD çok az kaldı. %45 altın %45 gümüş %10 usd. O sebeple bek bakmıyorum USD ye. Amatör yatırımcı olarak fikrim şöyle,

Ama buralar USDTRY de dip diyebiliriz. Altı çok zor bence,

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    sn. sadecegrafik, sizin zaman zaman paylaştığınız grafikler gerçekten yol gösterici. Bu paylaşımları daha sık bekliyoruz. Dolar konusunda kulağımıza bazı dedikodular geliyor. Adı üstünde dedikodu ama eğer sizde tahmin ettiğiniz gibi duyumlar alıyorsanız bu iş bitti demektir. Eğer erken uyarı babında ikaz ederseniz sevinirim.

7. Ziraat’tan 20 milyon lira kredi alıp bir ay dolmadan konkordato ilan etti! bak şu işe ya ziraat gelene geçene para dağıtıyor. bir ben kaldım gidip kredi istemeyen herhalde.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Sonunda ian kabul etti. Ilk anindan beri iranin dusurdugunden emindim. Sadece tek suphem o yolcu ucagini "BİLE" vuracak fuzesi olmadigini dusunuyordum. Sasirdim. Ne demistim bu yolcu ucagi dustukten sonra. """ iranda nukleer fuze olmamasinin ne kadar onemli oldugu anlasildi" kontrolsuz guc guc degildir.
    Bir yolcu ucagi omuzdan atilan en ufak bir gudumlu fuze ile bile vurulabilirmis hatta Ukrayna da Ruslarin vurdugu ucak boyle dusmus

yani oyle cok sofistike fuzelere gerek yokmus

183 kisi yanlislikla olmus sanki cocuk oyuncagi bu. Daha savas yok ortada adamlar kendi vatandaslarini olduruyor cenazede 53 kisi oluyor

Savas ciksa ne olacak acaba? Butun Iran kul olur heralde hahaha

Sayfa 463/999 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •