Sayfa 467/1009 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. US Army soldiers with gold bullions in Iraq, 2003
    https://twitter.com/USA_WarCrimes_/s...909579777?s=20

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/search?q=G%C3%B6...ertical=trends

son dönemlerde gördüğüm en güzel muhallefet hareketlerinden biri
    ama adamı gözaltına almışlar
    tüm marketlerde yapıştırıyordu birileri
    Buna iddianame yazan savci, secimden sonra basina is alir, demedi demeyin.

3. Kral adammış.

4. Biri de ogrnecilere 250.000 tablet dagittik demisti, 28.000 cikmisti.

5. 12 Eylül 1980 öncesi öğrencilere yönelik saldırılar ve karanlık cinayetler ile kontrgerilla yapılanmasının üzerine giderek MHP lilerin hedefi haline gelen Ankara Cumhuriyet Savcısı Doğan Öz, 24 Mart 1978 tarihinde aracının içinde kurşunlanarak öldürülmüştü.

Cinayetlerin sanıklarından biri olan ve daha sonra MHP'de Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeliğine kadar yükselen İbrahim Çiftçi ise şimdi milletvekili olmaya hazırlanıyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

6. Benim kanaatim seçimden sonra normal ekonomi politikasına geçildiğinde USD tarafı olağan akışına bırakılırken. KKM seçimden önce bozulur. Şuan 8 trilyon civarında kredi hacmi var birde bunun yarısı kadar bütçe açığı faizli olan merkezi hükümet borcu var belediyelerin borcu zaten tavanda. Şayet faiz %30 otuz ve üstü olursa çok ciddi sorun olur. %20-25 aralığından başlamak bütçeyi toplamak daha mantıki. Ha ben faizi %30*50 arasında tutarım derse. Bireysel ve şirketlerin borç çevirme sorunu ortaya çıkar. Şöyle düşünün adam kar ayaz da donmuş buna bir anda sıcak verilmez. Yavaş yavaş tedavi olur. Ekonomi de en az iki yıllık bir tedavi başlangıcı olur. Bence 5 yıl bile yetmez tedavi için.

7. Krediler için hastalıklı şirketler karantinaya alınıp iflah olmayacakların iflasına izin verilmelidir. Bu iflaslarin bedelinin bir kısmını MB satın alabilir. Bu bireysel de geçerli. Bundan önce maaşımın 15 katı kredi kartı limitim vardı. Bir o kadar da kredi limitim vardı. Şayet ben voleyi vuracak olsam. Üstümde bir şey yoksa anneden babadan mirasta kalmayacaksa. 3*400 bin Kredi kartı kredi ne varsa hepsini çeker resmi olarak hiç üstüme bir şey almam. Kuruş da bankalararası ödemem. Maaşımın 1/3 u hacizli olur sadece. Şuan ki şartlar tam bir üçkağıtçılar için Arpalık gibi.

Sn ayasofya ortada tedavilik bir hasta halan yok hasta ex)))))Biz ekonomik olarak ex durumdayız ,bence önümüzdeki zaman dilimlerinde dünyadaki yaşanacak değişimlerle başka bir dünya kurulacak biz de ona başka parametrelerle olaylarla adapte ediliceğiz.Yoksa dünyanın bu gidişatında ne üreteceksin kime ne satacaksın da bu borcu kapatacaksın.Yok böyle bir şey,aynı durum başta amerika olmak üzere dünyanın pek çok ülkesi içinde geçerli.Faizi artır azalt,kuru artır azalt falan bu kendi içindeki işler,e bunlarla üretimi artırdın tüketimi azalttın cari açığı sıfırladın ,ona da tamam,artıya nasıl geçeceksin dünyanın bu durumunda kime ne satacaksın.

Sayfa 467/1009 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •