Sayfa 473/531 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon
Arama sonucu : 4247 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - II

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Üstad
    Şu eplas,a da bir el atsan
    üstad falan değilim yanlış anlaşılmasın. bir garip gedza yatırımcısıyım. bişeyde yapmadık 1 haftadır verdikleri malları toplayarak pimi çektik.

2.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    üstad falan değilim yanlış anlaşılmasın. bir garip gedza yatırımcısıyım. bişeyde yapmadık 1 haftadır verdikleri malları toplayarak pimi çektik.
    Müsaitseniz bir eplas yorumu yapabilirmisiniz teknik temel ne olursa
    49 dan 25e çektiler bayağı can yaktılar
    Bende dahil olmak üzere birde 500 bedelsiz 900 bedelli kararı aldılar 3 aydır izahname hazırlayıp SPK ya basvuramadilar
    İyi geceler

Müsaitseniz bir eplas yorumu yapabilirmisiniz teknik temel ne olursa
    49 dan 25e çektiler bayağı can yaktılar
    Bende dahil olmak üzere birde 500 bedelsiz 900 bedelli kararı aldılar 3 aydır izahname hazırlayıp SPK ya basvuramadilar
    İyi geceler
    temelini iyi bildiğimi söyleyemem fakat birçok tahtada olduğu gibi bilanço beklentisini satın alıp 50 ye doğru sürmüşler tahtayı. bilanço güzel gelince tahtaya gelenlerede kitlemişler gibi görünüyor. sermayesi düşük ve kar getiren hisse iyidir fakat bedelliyi anlayamadım doğrusu. teknik olarak 23-25 arasında bir süre dahabolinger kapatmaya gidecektir. bu esnada işlem hacminide düşürüp yukardan alanları bıktırma politikası uygulayacklardır. istedikleri malı aldıklarında tekrar hareket ederler. hisse kötü değil beklerseniz yine kazanağınızı söyleyebilirim. benim yazdıklarım dışarıdan tarafsız gözle görünendir,dediğim gibi hisseyi çok iyi tanımıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    temelini iyi bildiğimi söyleyemem fakat birçok tahtada olduğu gibi bilanço beklentisini satın alıp 50 ye doğru sürmüşler tahtayı. bilanço güzel gelince tahtaya gelenlerede kitlemişler gibi görünüyor. sermayesi düşük ve kar getiren hisse iyidir fakat bedelliyi anlayamadım doğrusu. teknik olarak 23-25 arasında bir süre dahabolinger kapatmaya gidecektir. bu esnada işlem hacminide düşürüp yukardan alanları bıktırma politikası uygulayacklardır. istedikleri malı aldıklarında tekrar hareket ederler. hisse kötü değil beklerseniz yine kazanağınızı söyleyebilirim. benim yazdıklarım dışarıdan tarafsız gözle görünendir,dediğim gibi hisseyi çok iyi tanımıyorum.
    Eyvallah
    Emeğine sağlık

5.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Eyvallah
    Emeğine sağlık
    Unutmadan
    Tahtada 1 milyon lot ortak satışi oldu
    24,76- 30,86 aralaginda buda tahtayı
    Bozmuş olabilirmi

Unutmadan
    Tahtada 1 milyon lot ortak satışi oldu
    24,76- 30,86 aralaginda buda tahtayı
    Bozmuş olabilirmi
    satış anormal fiyattan yapılmamış bu saatten sonra etkisi olacağını sanmam. 6 aylık bilanço beklentisi hareketleri gelecektir fakat dediğim gibi bedelli olayı mide bulandırabilir. benim gözümde bedelli demek; param yok destek atında iş yapayım demek.

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    satış anormal fiyattan yapılmamış bu saatten sonra etkisi olacağını sanmam. 6 aylık bilanço beklentisi hareketleri gelecektir fakat dediğim gibi bedelli olayı mide bulandırabilir. benim gözümde bedelli demek; param yok destek atında iş yapayım demek.
    Sağol hocam kusura bakma
    Gece gece kafanı utuleledik
    İyi geceler

Sağol hocam kusura bakma
    Gece gece kafanı utuleledik
    İyi geceler
    rica ederim ne demek. şu an takaslarına baktığımda 11 milyon lot malın %42 si diğer olarak dağıtılmış. bu da toplu olmadığını gösteriyor. %30 üzerinde diğer olan tahtalarda mal toplama işi uzun sürer. bol şanslar.

Sayfa 473/531 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •