Sayfa 473/997 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Bu işleri organize eden ünlü co olabilir hani filli boyanın nippona devir işlerine aracılık eden varlık yönetim şirketi sitede reklamı vardı.

2. Bu şu anki tarih itibari ile güncel haber mi? Buna benzer hisse sahibi olduğum batık bir şirketim vardı o aklıma geldi.Oda Bist'ten çıkarılmadan önce Almanya borsasında da işlem görmüş.Batık şirketim Goldaş'tı.

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bu şu anki tarih itibari ile güncel haber mi? Buna benzer hisse sahibi olduğum batık bir şirketim vardı o aklıma geldi.Oda Bist'ten çıkarılmadan önce Almanya borsasında da işlem görmüş.Batık şirketim Goldaş'tı.
    bizim kide böyle olma olasılığı şu durumda

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bu şu anki tarih itibari ile güncel haber mi? Buna benzer hisse sahibi olduğum batık bir şirketim vardı o aklıma geldi.Oda Bist'ten çıkarılmadan önce Almanya borsasında da işlem görmüş.Batık şirketim Goldaş'tı.
    Site Almanca Türkçeye çevirip inceleye bilirsin ayrıntı varsa detaylarını bilmiyorum ben incelemedim.

5. Almanya borsasında işlem görüyorsa halâ belkide iyiye işaret olabilir.Bizim Çbs boyanın ilk olarak Kıbrısta ortaya çıkmasına benziyor.Sevinelim mi, üzülelim mi? bilemiyorum.

6. Belki Almanyadada işlem görmek için baş vurmuş olabilirler Türkiyedeki bazı şirketler dış borsalardada işlem gördüğünü duymuştum ben bu açıdanda bakıyorum neden olmasın veya bu sitede ne işi var?

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bizim kide böyle olma olasılığı şu durumda
    Almanyada işlem gördüğünü ben hiç duymadım duyan varmı veya bilen varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Almanyada işlem gördüğünü ben hiç duymadım duyan varmı veya bilen varmı?
    Çbs printaş'ın mı? Çbs Printaş Oto Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanını nezaman aldı? Eskiden baskı mürekkepleri san. ve tic.a.ş idi.Haberin güncelliği yeni ünvana göre biraz daha yeni gibi duruyor.

Sayfa 473/997 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •