Sayfa 475/992 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575975 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Hazine ve maliye bakani degisiyormus arkadaşlar . Berat gidiyor is bankasi genel muduru Adnan Bali geliyormus. Sanirim dolardaki düşüş sebebi bu. 5.60 kara cekilebilir dolar..
    Bali gelirse faizler en az 2-3 sene dusmez...

2.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Sn MUSTAFA peki ppf fonu aldığımızda mkk ücreti oluyor mu aylık
    Sn.Emre bankadan bankaya değişiyor bu uygulama. Banka olarak İşbank üzerinden alım yaptım onun uygulaması 3 aylık dönemlerde ortalama bakiye üzerinden yatırım hesabı saklama ücreti adıyla 3 ay için 7.5 TL ile 33 TL arasında idi. MKK ücretleri bu ücretlerin içinde sanırım ekstrede MKK ücret kesintisi görmedim. Akbank için paylaşanlar olmuştu aylık 1.68 TL sanırım. Finansbank hesabından işlem yapan 10 TL kesildiği paylaşmıştı. Bazı bankalar işlem ücreti gibi isimler vermişler. MKK ücretleri sabit fakat bankalar daha fazla kazanmak için değişik adlarla ücret aliyorlar .

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Sn.Emre bankadan bankaya değişiyor bu uygulama. Banka olarak İşbank üzerinden alım yaptım onun uygulaması 3 aylık dönemlerde ortalama bakiye üzerinden yatırım hesabı saklama ücreti adıyla 3 ay için 7.5 TL ile 33 TL arasında idi. MKK ücretleri bu ücretlerin içinde sanırım ekstrede MKK ücret kesintisi görmedim. Akbank için paylaşanlar olmuştu aylık 1.68 TL sanırım. Finansbank hesabından işlem yapan 10 TL kesildiği paylaşmıştı. Bazı bankalar işlem ücreti gibi isimler vermişler. MKK ücretleri sabit fakat bankalar daha fazla kazanmak için değişik adlarla ücret aliyorlar .
    Ziraat oyle bir sey yazmamis kontratta sayin admustafa

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Çok tşk ederim ilgilendiniz saygılar

5. günde 2 bardak süt b-12 ihtiyacını karşılar. peynirde de b-12 vardır.

ayrıca ben tavuğun gezenini, organiğini arayanları, soyuna sopuna bakanları anlamıyorum. kızımıza damat almıyoruz, yemek için tavuk alıyoruz
    yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Ziraat oyle bir sey yazmamis kontratta sayin admustafa
    Dediğim gibi bankadan bankaya değişiyor Sn.Shangil

7.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Çok tşk ederim ilgilendiniz saygılar
    Rica ederim iyi günler.

8.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Hazine ve maliye bakani degisiyormus arkadaşlar . Berat gidiyor is bankasi genel muduru Adnan Bali geliyormus. Sanirim dolardaki düşüş sebebi bu. 5.60 kara cekilebilir dolar..
    adnan bali gelirse işbankasını da hazineye devrederler..

ytd.

syg,

Sayfa 475/992 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •