Sayfa 475/568 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525 ... SonSon
Arama sonucu : 4538 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. En aktif yönetilen gümüş ve altın fonları hangisi.hangisi diğerine göre iyi getiri sunuyor.birde bu fonlarde stopaj sıfırlandı değilmi

2. Önceki mesajınızda yazdığınız ''Döviz cinsi kamu iç borçlanma araçlarına yatırım yapmış serbest (döviz) fonları tercih edebilirsiniz.Cds artışından / düşüşünden etkilenmezler. ''
    bilgiye göre bende yaptığım incelemede AHN/UPD/RPS/ANZ/RPX/ODS fonlarının döviz cinsi kamu iç borçlanma araçlarına yatırım yaptıklarını gördüm.Bunlarında izahnamelerinde risk seviyeleri hep 6.Ben full DAS a geçmiştim dolar olarak CDS den etkilenmiyor.RPS VE ODS de CDS den etkilenecek gibi anladım yanlışmı düşünüyorum?KRS ve KDL için bir şey diyemeyeceğim AS1 mevduat döviz gözüküyor sanıyorum etkilenmez oda.

3.  Alıntı Originally Posted by ottomand Yazıyı Oku
    Önceki mesajınızda yazdığınız ''Döviz cinsi kamu iç borçlanma araçlarına yatırım yapmış serbest (döviz) fonları tercih edebilirsiniz.Cds artışından / düşüşünden etkilenmezler. ''
    bilgiye göre bende yaptığım incelemede AHN/UPD/RPS/ANZ/RPX/ODS fonlarının döviz cinsi kamu iç borçlanma araçlarına yatırım yaptıklarını gördüm.Bunlarında izahnamelerinde risk seviyeleri hep 6.Ben full DAS a geçmiştim dolar olarak CDS den etkilenmiyor.RPS VE ODS de CDS den etkilenecek gibi anladım yanlışmı düşünüyorum?KRS ve KDL için bir şey diyemeyeceğim AS1 mevduat döviz gözüküyor sanıyorum etkilenmez oda.
    Risk seviyeleri niye o kadar yüksek inanın ben de bilmiyorum.

Ama dibs ler, yurtdışına ihraç edilmediğinden fiyatları eurobondlar gibi cds değişimine göre dalgalanmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    En aktif yönetilen gümüş ve altın fonları hangisi.hangisi diğerine göre iyi getiri sunuyor.birde bu fonlarde stopaj sıfırlandı değilmi
    Bulaşmayın kapalıçarşı da altın %12 gitti fonlar %6 da...

Bunların içinde eurobond yoksa cds den etkilenmezler , baktinizmi ?

6. Istanbul portfoy agresif degisken fon bugun kap atmis ama ihrac tarihini goremedim,bilen kimse var mi

7.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Döviz cinsi kamu iç borçlanma araçlarına yatırım yapmış serbest (döviz) fonları tercih edebilirsiniz.

Cds artışından / düşüşünden etkilenmezler.
    Bu konuda bende böyle düşünüyordum ama serbest fon konusunu açan servetbey nickli forumdaşımıza aşağıdaki soruyu sordum.

Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    "Döviz Cinsi Kamu İç Borçlanma Araçları" nın da CDS ile bir bağlantısı var mı?
    Cevap da şöyleydi.

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Elbette 1-1 CDS ile ilgili

Böyle olunca aldı beni bir tereddüt. Şimdi bu konuyu iyice netleştirebilirmiyiz. Siz eminmisiniz cds den etkilenmediğine. Eminseniz dayanağınız nedir.

Aynı soruyu servetbey e de sormak istiyorum. Siz cds den bire bir etkilendiğinden eminmisiniz, sizin dayanağınız nedir.

Lütfen yanlış anlaşılmasın. Tek amacım bu konunun tam olarak netleşmesi.

Istanbul portfoy oncelikle ACU daki dort haftalik dususunu aciklasin
    email lerine baksin ve cevap yazsin
    ama gerek yok sattim gitti

Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Istanbul portfoy agresif degisken fon bugun kap atmis ama ihrac tarihini goremedim,bilen kimse var mi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 475/568 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •