Sayfa 476/534 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Abi geleceği bilmek mümkün değil ama gerek ew gerek ta ile çözmeye çalışıyoruz. Ben halen 105000 yeniden gidileceğini düşünüyorum. Temmuz ayı ortalarında falan orada olacağımız öngörüm var. Hayırlısı bakalım.
    Yanlış anlaşılmasın Dostum, olmaz demiyorum. Ama 105 li rakamları düşünüyorsak ayı sezonu bitmiş demektir. 105000 de artık ayı sayımı bana göre olmaz Yani ya en en fazla 95192 diyeceğiz ve ayı sayımı yapacağız, ya da boğa sayımlarına başlayacağız. Ben hala ilk seçenek tarafındayım.

2. Bu değerlerle ayı sayımları pert olur abi. Kaos ve derken emeklilik fonları hisse alacak deniverir iş değişir. Borsa zaten bugünkü ekonomik durumları fiyatladi şimdiye kadar. Artık ilerdeki iyi günleri (inşallah) fiyatlasin biraz da

Bu değerlerle ayı sayımları pert olur abi. Kaos ve derken emeklilik fonları hisse alacak deniverir iş değişir. Borsa zaten bugünkü ekonomik durumları fiyatladi şimdiye kadar. Artık ilerdeki iyi günleri (inşallah) fiyatlasin biraz da
    Dostum bir durum daha var.
    Dikkatini çekmiştir, dün altın ve gümüş hareketlenmeye başladı. Dow ise derin düşüşlere başlayacağının sinyallerini vermeye devam ediyor. Sistemler Dow, spx de satta.
    Düşüncem, yeni bir QE olmadan dünya piyasalarının adam olması mümkün değil.
    Yeni parasal genişleme başlayacaksa, ayılığın lüzumu yok deyip poz almak gerek. Ama olmayacaksa, iş zor.

Son olarak, şimdilik 90532 (90524) korundu. Sayım devam ediyor.

XU100 - 240 DK -

Bu grafik cok iyi calisiyor simdilik

Tam 10. noktadan donmus oldu

Buradan 87.500 e dogru bir duzeltme beklerim.

(Endeks 87.500 uzerine cok hizli cikarak benim nazarimda iyi bir geri donus yapti, beklemiyordum)

[IMG][/IMG]

Bu değerlerle ayı sayımları pert olur abi. Kaos ve derken emeklilik fonları hisse alacak deniverir iş değişir. Borsa zaten bugünkü ekonomik durumları fiyatladi şimdiye kadar. Artık ilerdeki iyi günleri (inşallah) fiyatlasin biraz da
    Bence de ekonomik olarak kotu senaryolarin hepsi fiyatlandi

Fiyatlanmayan seyler ise siyasi riskler.

1> Istanbul Secimlerinin sonuclari ve sonrasinda yasanacak olanlar
    2> Turkiye ABD RUSYA arasinda ki gel gitler
    3> Firat, Idlib vb noktalara saldirilar

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bence de ekonomik olarak kotu senaryolarin hepsi fiyatlandi

Fiyatlanmayan seyler ise siyasi riskler.

1> Istanbul Secimlerinin sonuclari ve sonrasinda yasanacak olanlar
    2> Turkiye ABD RUSYA arasinda ki gel gitler
    3> Firat, Idlib vb noktalara saldirilar
    Teorik olarak haklısın FAKAT öyle bir duzenki bu adamların düzeni zaten siyasiler onların istediklerini bilerek ya da bilmeden yapmıyorlar mı? Kas dostum parasal genişlemeden bahsetmiş. Evet ABD'nin haddinden fazla parası dolanıyor Dünya'da. Bu doğru da paranın sermayesi de mürekkep ve kağıt sonuçta. Şimdi bu adamlar büyük resimde buralarda biraz daha süründürür endekslerini ama yine yukarı sürmek için parasal genişleme icad ederler, siyasiler yumuşar vs vs. Olmayacak şey yok bunlar için. Sonuçta adaleti olmayan bir Dünya'da adaleti olmayan sistem içinde adaleti olmayan bir piyasada "Adalet " yalnızca bir kadın adıdır.

8. Endeks beklediğim şekilde kırmızı açılış yaptı ama satış gelmedi pek fazla. Yatay şekilde 87000 e kadar bir süreç sonrası yukarı ya da bayram tatilinde gelebilecek haberlerle yukarıya bekliyorum artık. Düşüş konusunda hiçbir düşüncem yok

Sayfa 476/534 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •