Sayfa 482/1002 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Karınca uzun bir yola çıkacakmış gibi hazırlık yapıyormuş. Bunu görenler, hayırdır nereye deyince, karınca -hac yolculuğuna çıkıyorum demiş. Senin ömrün yetmez demişler. Karınca şöyle cevap vermiş; olsun hiç değilse hac yolunda ölürüm.

Onların da anlayacağı dilde anlatayım, biz doğru bildiklerimizi anlatacağız, onlar da sitile sitile öğrenecekler.
    hicbirsey yapamazsin,anlatamazsin da
    tek yapacagin forumda yazip yazip ( o da fazla irdeleyip derinlere inmeden ) silmek .istedigin kadar inkar et.

yukarida linkini verdigim sayfalarda chp liderlerine yazilan seylerden 1 tanesini sen akp icin yaz direk hesabina 1000 tl yolluyorum hodri meydan.

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    İstediğiniz kadar yazın ,çizin, sisteme laf söyleyin ancak ülke gerçeği ve çoğunluk karşı tarafta.
    Alın size belki de bilmediğiniz ülkede ki aktif bir forum linki veriyorum.
    Bugün kadıköy vb hariç yolda 10 kişiyi çevirin 7 si bunlar gibi düşünüyor

http://wowturkey.com/forum/viewtopic...358634#8358634

http://wowturkey.com/forum/viewtopic...98&start=12910
    Bunlar hakket mal tek kelime ile takmışlar bir İmamoğlu da İmamoğlu Ula ülke batmış bunların derdi halen daha kuyruk acısı bu arada bir CHP li olarak İmamoğlunu da gram hazmetmiyorum hatta önümüzde ki seçimler de oy da vermiyecegim yeminlen ülkeden soğudum artık kendimi geçtim çocuklarım için bu ülkede artık bir gelecek görmemeye başladım

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    A*P'nin propaganda timi başarılı çalışıyor. Bu forumda yazan çizen adamların çoğu A*P'nin muhattap alıp konuştuğu tiplerle 2 çift laf etmez. (insan yerine koymaz diyeceğim de ayıp olacak) Niye kazanıyorlar sorusunun cevabı burada gizli.

Ondan sonra cehalet kendi kendini örgütlüyor bu hale geliyor.

Adam geçenin de geçmeyenin de para ödediği fahiş fiyatlı köprüleri babasının malı gibi savunmuş. Hadi geçen neyse parası var veriyor parasını geçiyor. Geçmeyen geçmek istemiyor ama onun yerine hazine ödüyor. Hazine kim? Sen, ben, o. Hatta hazinenin ödediği bu para köprüden geçenin cebinden bir defa daha çıkıyor.

Bende bu tiplerle laf dalaşına gireceğime, devekuşu gibi görmemezlikten gelmeyi tercih ediyorum açıkçası. Hayat böyle şeylere zaman harcamak için çok kısa. Bencilce ama malesef çoğumuzun izlediği yol bu.

Daha önce birkaçıyla oturdum konuştum. Bu kafadaki tipler Osmanlı'yı Atatürk'ün yıktığına inanıyorlar. Osmanlı'nın kendi kendini imha ettiğine kesinlikle inanmıyorlar. Ne anlatacaksın yani şimdi bunlara.
    Yemin ediyorum,yorgunluk geliyor ,bezginlik geliyor,böyle tiplerle konuşmaya başlayınca,hemen ortamdan uzaklaşıyorum,aklıma hep Stocholm sendromu geliyor.....

Not:Reha Bey,Sayın Hayalım benim yerime yanıt vermiş aynen geçerlidir...

Akp gelirken mıntıka temizliği yapılmıştı.bir gecede beş milyar dolar yurt dışında çıkartıldı kriz ayyuka çıktı.solu ismail cem kemal derviş ile troyka ayağına yeni parti numarası ile üçe böldüler mhp nin genel başkan yardımcılarının hepsinin seks kasedi çıktı falan.sonucta üç aylık parti yüzde 35 oyla mecliste çoğunluğu ele geçirdi.aradan yirmi yıl geçti akpnin görevide misyonuda dönemi de eskidi bitti.yeni başkan imamogludur onun içinde mıntıka temizliği yapılıyor.son aylarda olanlar asla tesadüf değil.ister sevin ister sevmeyin kimse imamogluna engel olamaz.buraya yazılanlara ilerde alıntı yaparız.imamoglu seçilmeyecek akp gitmeyecek olsa asla deva ve gelecek partileri kurulamazdı.

Bu yazdıklarımın dünya görüşümlede zerrece alakası yok.uzun süredir siyasetin tiyatro olduğuna inanıyorum.bizim memlekette gideceğimiz yol mecliste belirlenemiyor.onlarca etmen onlarca odak var bence siyaset falan palavra

Benim için sevindirici olan gene de iyice şirazesinden çıkmış sistemimizin iyi kötü doğru yola sokulması kararinin verilmis olduğunu düşünmem.akp olayı ve temsil ettiği hemen hemen her şey gidici.iste başörtüsü falan kalır o da zaten anlamsız bir yasaktı.

Imamoğlu zaten rüştünü ispatladı istanbul gibi bir yerde reisi iki kez yendi.birinde 800 bin fark attı.binali yarıştı falan demeyin ben mitinglerde kürsüde hep reisi görüyordum ımamoglunun rakibi buz gibi reisti. Imamoglunun danışmanlık ekibi çok ama çok güçlü ilk çıktığı zaman reisinkide çok güçlüydü artık değil.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    hicbirsey yapamazsin,anlatamazsin da
    tek yapacagin forumda yazip yazip ( o da fazla irdeleyip derinlere inmeden ) silmek .istedigin kadar inkar et.

yukarida linkini verdigim sayfalarda chp liderlerine yazilan seylerden 1 tanesini sen akp icin yaz direk hesabina 1000 tl yolluyorum hodri meydan.
    Buyurun moderatörlere sorun, ben hangi yazımı silmişim bugüne dek?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 482/1002 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •