Sayfa 491/1000 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Bu kadar sıkıntı yapacağınıza 5.74 vurduğunda bozup 25.5 den fiba da bağlasanız kafanız rahat ederdi....Dolar stresli iş

2.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    doları bozup riske gırıp bono alsak doların kaybını azaltsak???..şu abidik gubidik şirketler sümer zorlu yuzde 29 bunlar..tamamen gıtmesın para sonra?
    üstat çok yıprattın kendini bu kadar stres etme bunalırsan vadeye çakarsın uzun derdin olmaz.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstat çok yıprattın kendini bu kadar stres etme bunalırsan vadeye çakarsın uzun derdin olmaz.
    kendimi aldatılmş kandırılmış göruyorum..biraz da aptal ..az da gerizekalı

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Hocam tıp doktorlarının finansal konularda yapmış olduğu eylemlerden kaynaklı ufak bir çalışma dikkatimi çekti ve paylaşmak istedim. Belki günümüze ve ülkemize uyarlanamaz ama bilgi edinmekte yarar vardır.

http://www.krilogy.com/wp-content/up...ly2016_Int.pdf
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam tıp doktorlarının finansal konularda yapmış olduğu eylemlerden kaynaklı ufak bir çalışma dikkatimi çekti ve paylaşmak istedim. Belki günümüze ve ülkemize uyarlanamaz ama bilgi edinmekte yarar vardır.

http://www.krilogy.com/wp-content/up...ly2016_Int.pdf
    tesekkur ederım hemen okuyorum cok saol

6.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    doları bozup riske gırıp bono alsak doların kaybını azaltsak???..şu abidik gubidik şirketler sümer zorlu yuzde 29 bunlar..tamamen gıtmesın para sonra?
    Ereğli vardı 30.

7.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    hocam bende aynını yaşayarak söylüyorum sırf bu yüzden tl kısmını 160 küsür gün burgere bağladım yeter oran peşinde koşmaktan sıkıldım biraz elimi kolumu bağlayayım dedim.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    hocam bende aynını yaşayarak söylüyorum sırf bu yüzden tl kısmını 160 küsür gün burgere bağladım yeter oran peşinde koşmaktan sıkıldım biraz elimi kolumu bağlayayım dedim.
    geri dönüş hangı tarıh?benım tl gerı donus 24 ekım ve o gunde mb toplantısı var

Sayfa 491/1000 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •