Sayfa 492/746 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Yakında borsanın en düşük F/K oranlı sanayi şirketi olacak, o zaman dikkat çekmeye başlar belki, bizim millet ucuzken almaz üçe beşe katlayınca alır.
    Sanayi şirketleri içinde f/k oranı bundan daha düşüğü yokki zaten

2.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Ben alımlarımı durdurdum arkadaşlar. Hedef fiyatım 16.15 - 16.40 aralığı. Ek alım için bu seviyeleri izleyeceğim.
    Bende nakiti idareli kullanıyorum, nereye kadar sarkacak merak ediyorum, olursa 16,50 lerde bir takviye daha yaparım, piyasa dahada bozarsa ve bunuda salarlarsa asıl büyük takviyeyi 12.50 lerde yaparım, artık daha altı olmaz gibi. Tabi büyük oyuncunun niyetini bilemiyoruz, burlardan çevirip birkaç tavanla 25-30 aralığına çekse kimse birşey diyemez, o rakamarıda fazlasıyla hak ediyor.

3. Normalde 3’ü, 5’i aramazdım, 1 kuruşu hesap ettirir oldu. Sağolasıca. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

4. Likit ve derinliği olmayan hisse senetlerinin genel sorunu patron ve spek kafasına göre takılıyor. Böyle yerlerde ancak yatırımcı olunup beklenir yoksa para kazanmak zor bir de maliyet yüksekse sıkıntı orada başlıyor. Tamam karlı ve değerli ama o değeri piyasa değil spek efendi belirliyor

5. Hacmin düşmesi olumlu biraz daha aşağı sarksada ya bu fiyattan yada biraz aşağıdan taban yapar sonra ordan destek alıp yoluna devam eder gibi geliyor.

1 ağustos itibari ile kimler almış kimler satmış. O tabloyuda buraya bırakıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. YaZar yazmaz daha hızlı vermeye başladılar mendeburlar.....

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. Söylecek pek bi şey yok adam18.63 den almış.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    Biz güvenip alıyoruzda patron neden almasın malını
    biz bile kör gözle görüyoruz yapılan edilen masrafları bakınız meyvelerinide veriyor zaten
    adama kayış attırtacaklar kimsede mal bırakmayacak

uyarıyoruz abi tahtaya mal koymayın diye gene koyuyonuz adam alıyor
    sonra üstten gene bana sana çakıyor
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 492/746 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •