Sayfa 507/1002 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Tesekkurler sn myfinans. Izahnameleri usenmeden dikkatlice okumak gerekli

Hem resesyon fiyatlaniyor hem de avrupa nin durumunu pek iyi gormuyorlar olsa gerek.
    Froto ve arceligin en buyuk pazari avrupa yanlis bilmiyorsam. Bir de tabi euro nun dolara karsi deger kaybetmesi de bu sirketlerin kazanclarini dusuruyor olsa gerek.

2.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Takip ettigim ve yatirim yaptigim bazi fonlarin guncel dagilimlarini paylasayim. Kap a bildirilen dagilimlar degismis olabilir Nisan ayi son islem gunundeki dagilimi gosterir.

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

AOY %5.68
    OLD %2.40
    IKP %2.50

Bu kadar fark hesaplama saati arasindaki farktan dolayi olsa gerek. OLD ve IKP saat 18 kapanisini esas aliyor AOY ise gun kapanisini hesaplamaya yansitiyor olsa gerek.

Bazi kisiler Twitter da tabloyu kendi yapmis gibi paylasiyor ve takipci arttirmaya calisiyorlar.

O yuzden made by black mirror from hisse.net ibaresini dusme geregi duydum.

Saygilar , bol kazanclar.
    Bazi fonlari guncelledim. Digerlerini de bu aksam guncellemeyi dusunuyorum.

Ayrica aklima gelmisken baltik kuru yuk endeksi ile kuresel borsalar arasinda bir koreleasyon var degil mi ?

Baltik kuru yuk endeksi yukseldigi zaman borsalarda yukseliyor gordugum kadariyla. Grafik islerinden anlayan arkadaslar daha iyi gostereceklerdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku

Ayrica aklima gelmisken baltik kuru yuk endeksi ile kuresel borsalar arasinda bir koreleasyon var degil mi ?

Baltik kuru yuk endeksi yukseldigi zaman borsalarda yukseliyor gordugum kadariyla. Grafik islerinden anlayan arkadaslar daha iyi gostereceklerdir.
    Baltık endeksi piyasalar canlanınca yükseliyor, bir nevi üretim var, ticaret var, nakliyeye de talep var misali.
    O yüzden borsalar ve yük endeksi arasında bir irtibat var.

Tablolar için de teşekkür ederiz, gayet faydalı oluyorlar.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Baltık endeksi piyasalar canlanınca yükseliyor, bir nevi üretim var, ticaret var, nakliyeye de talep var misali.
    O yüzden borsalar ve yük endeksi arasında bir irtibat var.

Tablolar için de teşekkür ederiz, gayet faydalı oluyorlar.
    borsa yükselirmi usta çok sıkıştım valla bırak kar etmeyi zarardayım.

5.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Bir terslik olmazsa eylül gibi hareketlenir gibime geliyor. Aslında ben 3000'i bekliyordum ama zor gibi.

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku

Çok teşekkürler sayın Blackmirror, elimize emeğinize sağlık. Harika bir çalışma olmuş, tebrik ederim.

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Hedef Portföy Yönetimi A.Ş.'nin kurucusu bulunduğu "Hedef Portföy Katılım Hisse Senedi (TL) Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)" adına yapılacak işlemler için 18/07/2022 tarihinden itibaren "HKH" kodu kullanılacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1045358

8.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Yahu genç arkadaşım, sen ne bahtsız bir adammışsın ! Dolara girdin zarar, fon aldın zarar. Şimdide borsa da zarar.....
    Bence tam alaylı olarak sahada pişiyorsun . Bu pişme sana pahalıya mal olsa da ömür boyu taşıyacağın altın kuralları öğrenmiş olacaksın. İşe Zamanlama ve sabırla başlamanı tavsiye edebilirim. Bol kazanç dilerim.

Sayfa 507/1002 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •