Sayfa 509/1002 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Selamlar hayrani,

Bir aksilik olmazsa bu hafta için işleme açılması planlandığını söylemişti, Hedef portföyden Yunus Şahin geçtiğimiz hafta.
    nihayet bu gün itibarıyla alıma açılmış. hayırlı olsun diyelim. nnf'nin ilk çıktığı gibi performans oluşur inşallah. ivf, deklenen heyecanı veremedi. yakında garantinin katılım fonu da gelecek ve rekabet kızışacak katılım tarafında. nnf'ye gösterilen özen ve tanıtımı burada da gösterirlerse katılım tarafında lider olurlar diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    nihayet bu gün itibarıyla alıma açılmış. hayırlı olsun diyelim. nnf'nin ilk çıktığı gibi performans oluşur inşallah. ivf, deklenen heyecanı veremedi. yakında garantinin katılım fonu da gelecek ve rekabet kızışacak katılım tarafında. nnf'ye gösterilen özen ve tanıtımı burada da gösterirlerse katılım tarafında lider olurlar diye düşünüyorum
    usta hgv fonunu övdü geçen bi arkadaş. ama ben alaadım.

Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    usta hgv fonunu övdü geçen bi arkadaş. ama ben alaadım.
    hgv hangi fon

Hgv - hedef portföy sentiment serbest fon

bunlar borsacı çocuklarmış ben bilmiyorum ama karı zararı size bi defa bu fon olayı patladı bende. hisselerimi sattım biraz buna koyayım diyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Hedef Portföy Yönetimi A.Ş.'nin kurucusu bulunduğu "Hedef Portföy Katılım Hisse Senedi (TL) Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)" adına yapılacak işlemler için 18/07/2022 tarihinden itibaren "HKH" kodu kullanılacaktır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1045358
    Ziraat Bankası üzerinden baktığımda alıma açılmış görünüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    bunlar borsacı çocuklarmış ben bilmiyorum ama karı zararı size bi defa bu fon olayı patladı bende. hisselerimi sattım biraz buna koyayım diyorum.
    Dediğin fondan alabilmen için 1 milyon liradan fazla parayla giriş yapman gerekir

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Simdi ben kendi yaptigim yontemi anlatayim size belki faydasi olur. Ziratbnk , Enpra gibi kredi kartlariyla sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz. Wold kartlar bazen mesaj atiyorlar harcama yaptiktan sonra ucretsiz taksitlendirme yapabilirsiniz diye.

Fiziksel sigorta acentasi ile calismiyorum artik son 3-4 senedir boyle.

Zorunlu trafik sigortasi icin buradan tekliflere bakabilirsiniz. Teklifleri karsilastirin bence.

https://sbm.org.tr/tr/sayfa/trafik-teklif-1074

Sahsen bu sene sigortam.net den yaptim zorunlu trafik sigortasi islemlerimi internet sitesinde gezinince 10 15 dk indirim kodu veriyor 100 TL degerinde. Onu da kullandim zorunlu trafik sigortasi yaparken kartima 1 hafta icerisinde 100 TL iade ettiler.

Fizikzel acenta 1528 demisti , sigortamnet ile 1428 yaptirmis oldum Bir de enpra kredi kartina sonradan 6 taksit yaptim masrafsiz.

Yenilenebilir enerji fonlari onumuzdeki donemde ucacak mi bakalim. Bu enerji sirketlerine para yagar diye dusunmustum 1-2 ay once. Pozsiyonumu koruyamadim, fed faiz arttirimi ve fed sikilasmasi ile bu fonlar daha cok duser diye dusunup cikis yapmistim.

https://www.bloomberght.com/scholz-y...acagiz-2310887
    TR'de iyi enerji şirketleri var. Düşünülebilir.

Sayfa 509/1002 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •