Sayfa 523/1252 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    sadece ahme mi söyledi? bas bas bağırdık buradan...
    elbette siz en başta power umutabi ismi şu an aklıma gelmeyen dostlar uyardınız ben ithalata bağımlı bir ülkede kurun bu kadar başı boş bırakılacağını düşünemedim yanıldım

2. Aktif gecelik mevduat eşleniği: %20,20

3. Aktif bank artış yapmis n kolay bonosunda MK 20.20

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    ne zaman mehmet simsekten vazgecildi bu is bitti ..o gunden doları alın grafige bakın 0.90 kurus ustune koydu .o gunden basladı yukselis ..tıpkı ali babacandan vazgecildiginde oldugu gibi ..mehmet simsek ingilteredeki fonların tanıdıgı guvendigi birisi idi ..ali babacan tum dunyadaki fonların ..ekonomiden anlayan yabancıların guvendigi 2 adam ..babacan gitti yıllarca 1.30-1.70 arası gidip gelne dolar 1.70 den bir koptu tam koptu ...simsek gitti 4.50 den koptu gitti hatta daha oncesinde cumhurun simsekle ters dusmesini koyarsak asıl 4 civarından basladı ve durmadı ..su an ekonomiden anlayan tek bir kisi yok yonetimde ..saldım cayıra mevlam kayıra formasyonu
    dünyanın en büyük teknik direktörünü getir.!!
    Yinede cacık olmaz...!!!
    ProfDemirtas

İhracat attığın gol sayısı ise,
    İthalat yediğin gol sayısıdır.
    Yediğin gol, attığından fazlaysa,
    Cari açık verirsin, Maçı kaybedersin...
    Olay sonuç budur..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Cansu Çamlıbel
    @cansucamlibel
    Türk heyeti uzlaşmasız Ankara’ya doğru yola çıktı...
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Dion Nissenbaum
    @DionNissenbaum

Talks fail to break impasse over imprisoned US pastor, setting stage for US to take new punitive steps against Turkey:

7. ABD Dışişleri Bakanlığı’ndaki görüşmelerde Türk heyetine ayrıca, sadece Rahip Andrew Brunson’un serbest kalmasının yetmeyeceğini, halen Türkiye’de tutuklu bulunan 12 ABD vatandaşı ile, ABD’nin Türkiye temsilciliklerinde çalışan tutuklu iki Türk vatandaşı Hamza Akçay ve Metin Topuz’un da tahliyesinin beklendiği bildirildi. r. r. görüşmeleri çıkmaza sokan gelişme ise, Amerikan tarafının Türk heyetinden Amerikan vatandaşlarının salıverilmesine ilişkin yazılı bir taahhüt istemesi oldu. Türk heyetinin ABD Hazinesi’ndeki görüşmelerinde ise ana konuyu İran’a yönelik Amerikan yaptırımları oluşturdu. Edinilen bilgiye göre Türk tarafı ABD’den, özellikle Kasım ayında İran’a yönelik başlayacak ABD petrol ve doğalgaz yaptırımlarına karşı, Türkiye’ye İran’la mevcut kontratlar çerçevesinde “ayrıcalık” tanınmasını istedi.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. elim kırılsın doları 4.93 de yükseldi diye sattım 31 temmuzda sattım bugün 9 ağustos dolar 5.44 inanılmaz bir artış merkez bankası bizi gömdü anlaşılan elimde bir avuç 3.46 dolarlarım kaldı.

Sayfa 523/1252 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •