Sayfa 523/1009 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Stopaj indirimi Mayıs sonuna uzamış diyorlar

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen herkese uzun bağlattılar CB kararnamesi ile dün gece ansızın uzadı neyse ki nzor bonoda tuttum dövize sözlü müdahale çok başarılı olmadı halbuki faiz artışında bu bağıntıyı kursalardı görevden alma yerine hem devlete vergi gelirdi hem de kur şoku yemez yabancıyı küstürmezdik diye düşünüyorum.

Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Aynen herkese uzun bağlattılar CB kararnamesi ile dün gece ansızın uzadı neyse ki nzor bonoda tuttum dövize sözlü müdahale çok başarılı olmadı halbuki faiz artışında bu bağıntıyı kursalardı görevden alma yerine hem devlete vergi gelirdi hem de kur şoku yemez yabancıyı küstürmezdik diye düşünüyorum.

Saygılar.
    Haziran sonuna kadar uzatılmasını bekliyordum. Vade sonunu 30.06.2021 olacak şekilde bağlamıştım.
    Terste kaldık iyi mi? Belki Mayıs sonu bir tur daha uzatırlar.

Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Stopaj muafiyetinin devamını bekliyorum. Bu hafta itibariyle yeni bir finansal boyuta gectik.
    31 mayısa kadar uzatıldı. Bu süreçte faizlerin düşmesi de zor. Dolar kurunun enflasyona yansıması ve yabancı fon çıkışları + artan jeopoliitik riskler hesap edilen 2-3 puanlık indirimi mümkün kılmayacacaktır.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku

Saygılar.
    Arkadaş doğru diyorsun.
    Biri kovulacaksa hasta, affını istedi vesaire yapsak 50 kuruş şok olur geçerdi.
    İşlerin çat diye olması sıkıntılı.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Asder11 Yazıyı Oku
    Hayatınız dalavere..

Hayatınız üç kağıt..

Stopaj indirimi 2 ay uzatıldı..
    Ondan sonra yastık altındaki döviz ve altını bozdurun yada bankaya yatırın. İnsanlar güvenir mi diye sormadan edemiyorum kendi kendime...

Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Haziran sonuna kadar uzatılmasını bekliyordum. Vade sonunu 30.06.2021 olacak şekilde bağlamıştım.
    Terste kaldık iyi mi? Belki Mayıs sonu bir tur daha uzatırlar.
    Eğer tekrar uzatacaklarsa lütfen hiç olmazsa 3 gün önceden sabah 9 gibi açıklarlarsa minnetar olacağım

7.  Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    31 mayısa kadar uzatıldı. Bu süreçte faizlerin düşmesi de zor. Dolar kurunun enflasyona yansıması ve yabancı fon çıkışları + artan jeopoliitik riskler hesap edilen 2-3 puanlık indirimi mümkün kılmayacacaktır.
    15 nisanda 100 baz faiz artışı bile gelebilir her şey mümkün

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,312
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    odeadan bağladığımı bozmayacağım ama 18.50 den bağladığım kısmı bugün 32 günlüğe çevireceğim böyle bir kararı neden en son gece yarısı açıklarlar anlamak mümkün değil
    Ongorulebilirlik olmasin diye iste..

Kurt bulanik havayi severmis..

Bulanik suda balik avlamak da derler boyle durumlar icin buyuklerimiz..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 523/1009 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •