Sayfa 525/1019 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Aslinda yanliz kalmiyor, hafta ici sabah 10 aksam 17 gibi bir yardimci ile anlasti o yemek temizlik arkadaslik okey oynama gibi islere bakiyo arada benden ekmek almami istiyor, sebze meyve leri de haftalik alisveris yapip hallediyorlar...
    Bence, ilaçları yardımcıya tarif edin o versin düzenli olarak....

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    ben FOX izliyorum ama o da artik rutine girdi gibi geliyor bana da...
    Dediginiz gibi onemli gelismeleri zaten tweet ile kolayca bulabiliyoruz, habere zaman ayirmak aslinda master sef yada maske ye bosa zaman kaybetmek ile ayni olmaya basladi cumartesi de survivor var onun zaten ilk gunu guzel oluyor adaya ilk gidis jeep te ziplaya ziplaya yerlerine gitmeleri ada manzarasi filan...
    Fox çok yüzeysel haber yapıyor. Haberli ilgili kafanda soruların var ama cevaplarını alamıyorsun.

O nedenle en güzeli ya netflix alıp, gerçekten prodüksiyonuyla, oyunculuklarıyla on numara olan yapımları izleyeceksiniz. özellikle bazı yapımlar o kadar temiz ve pürüzsüz ilerliyor ki hayran oluyorsunuz.
    Ya da discovery benzeri kanallarda denk gelen güzel yapımlara bakacaksınız. Bizim kanallarda bana hitap eden bir şey kalmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    ben FOX izliyorum ama o da artik rutine girdi gibi geliyor bana da...
    Dediginiz gibi onemli gelismeleri zaten tweet ile kolayca bulabiliyoruz, habere zaman ayirmak aslinda master sef yada maske ye bosa zaman kaybetmek ile ayni olmaya basladi cumartesi de survivor var onun zaten ilk gunu guzel oluyor adaya ilk gidis jeep te ziplaya ziplaya yerlerine gitmeleri ada manzarasi filan...
    Son yılarda tv kanallarında çok saçma dizi vb işler var....

Eskiden yayinlanan tatlı hayat dizisi kalitesinde bir dizi yok....maraton vardı eskiden....

4. Bakıcı parası şu günlerde ne kadar bilen var mı ben kendi akrabalarımdan biliyorum en ucuzu yatılı 4500 TL Allah'tan sigorta yok bu devirde kaç kişi veya kaç aile bu parayı ödeyebilir. İnanın çok zor Allah herkese yardım etsin.

5.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bakıcı parası şu günlerde ne kadar bilen var mı ben kendi akrabalarımdan biliyorum en ucuzu yatılı 4500 TL Allah'tan sigorta yok bu devirde kaç kişi veya kaç aile bu parayı ödeyebilir. İnanın çok zor Allah herkese yardım etsin.
    Pelin akil demişti

İkiz ise aylık 1000 dolar

Yardimciyi da yucelttikce yucelltti, kadin cok iyi yemek yapiyo filan dedi
    sonra bize de yemek iletmeyi kesti artik
    dedim ya ekmege bile gitmiyo yardimci kadin beni ariyo bazen kayinvalide...
    O sadece arkadaslik ediyor kayinvalideye...
    ilaclari almasi iyi olur aslinda ama sorumluluk alamam ben hemsire degilim bisi olursa filan diye cekinebilir belki, bilmiyorum kizina danismak lazim bu konulari....
    Dedim ya kizi da bir kac kez su dozlarini yaz ilaclarini kontrol et diyor kayinvalide ise umursamiyor..

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Bence, ilaçları yardımcıya tarif edin o versin düzenli olarak....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

spor olarak ta tel uygulama da mac zamanlarini veren uygulama dan bakip sultanlar ligi voleybol maclarina bakiyorum, futbol icin abonelik yok zaten ts isi goturdu istanbul takimlarindan bi cacik olmaz artik...

dizi olarak elimde pek cok dizi film var arada onlari acip izliyorum netflix e erisim de var ama esim daha cok onu seviyo ben youtube koye goc video lari seviyorum..

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Fox çok yüzeysel haber yapıyor. Haberli ilgili kafanda soruların var ama cevaplarını alamıyorsun.

O nedenle en güzeli ya netflix alıp, gerçekten prodüksiyonuyla, oyunculuklarıyla on numara olan yapımları izleyeceksiniz. özellikle bazı yapımlar o kadar temiz ve pürüzsüz ilerliyor ki hayran oluyorsunuz.
    Ya da discovery benzeri kanallarda denk gelen güzel yapımlara bakacaksınız. Bizim kanallarda bana hitap eden bir şey kalmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bize temizlik icin gelen yardimci kadin in hafta boyunca gittigi evde minik bebekleri var onun icin nepalden bir kadin tuttular ama olmadi uymadi kiz, simdi yeni birine bakiyorlar
    onlar elbette bu yabanciyi cok ucuz olur diye istemisler ama kazin ayagi oyle degil ulkemizde yabanci bakici pek kalmaz bu fiyatlar ile...
    Bende bebek yok fiyat bilgim yok bu arada...

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bakıcı parası şu günlerde ne kadar bilen var mı ben kendi akrabalarımdan biliyorum en ucuzu yatılı 4500 TL Allah'tan sigorta yok bu devirde kaç kişi veya kaç aile bu parayı ödeyebilir. İnanın çok zor Allah herkese yardım etsin.

Sayfa 525/1019 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •