Sayfa 530/1008 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Vıop LVI

1. ABD, İran'a ait olan ve bloke ettiği 10 milyar doları daha serbest bıraktı.

Bu sayede de brent e tekrar verdiler...

2. Her isteyen patron hisse satamıyor.

Elindekileri satıp sonra bedelli ile toplama çok kullanılan bir yöntem.

<<<<<<<<<<

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1218511

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 16.11.2023 tarihinde şirketimize ulaşan 15.11.2023 tarihli yazısında;

18.09.2023 tarihli başvuruyu yapan şirketimiz ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Osman İpek'in Rubenis Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. sermayesinde sahip olduğu 12.500.000 TL nominal değerli B Grubu payların borsada işlem gören niteliğe dönüştürülmesi ve dönüşüm sonrası borsada satışa konu edilmesi amacıyla yapmış olduğu başvurunun görüşüldüğü Sermaye Piyasası Kurulu'nun 02.11.2023 tarih ve 66/1447 toplantısında anılan talebin olumsuz karşılanmasına karar verildiği hususu şirketimize iletilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. İsveçin NATO meclis görüşmesi kurul dan geçmemiş. Ertelenmiş

4. zirveye uzaklık 16-11-2023.jpg

Bist30 zirveye uzaklıklar bu akşam itibariyle böyle.
    Bence bunların içinden Pegasus belli bir vadede sıyrılır. Çünkü, enflasyon ve ekonominin küçülmesinden olumsuz anlamda en az etkilenecek şirket.

5. ilk 5 hisse artmış

Dün short birikmesi oldu buna yönelik hareket oldu bizim hisseler artmadı dediler.

6. Kasım sonu bilgiler ile 2024 ilk çeyrek BIST30 hisseleri belirlenecek diye biliyorum.

son 6 aylık hacim ve halka açık piyasa değerinde ilk 25'de olmayanların durumu net olmuyor.

7. <<<<<<<<<<

https://www.patronlardunyasi.com/hab...telendi/296727

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ikinci pistinin açılışı deniz tarafındaki bir cami minaresinin yüksekliğinden dolayı 4 ay ertelendi.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    <<<<<<<<<<

https://www.patronlardunyasi.com/hab...telendi/296727

Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ikinci pistinin açılışı deniz tarafındaki bir cami minaresinin yüksekliğinden dolayı 4 ay ertelendi.
    Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ikinci pistinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla 13 Kasım’da hizmete alınacağını açıklamıştı.
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programındaki değişim sebebiyle bu açılış ertelenecek

Sayfa 530/1008 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •