Sayfa 536/993 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Alınan karar şirketleri ilgilendiriyor
    Saat 19 civarı açıklandı
    Şirket görevlileri klavyenin başındamı bekliyorlardı da bankalar kapalıyken apar topar hemen dolar sattılar🙂
    Yoksa başkalarımı sattı doları
    Satış bu aşamada sadece yurtdışı piyasalarda. Tıpkı mesela Ağustos 2018 gibi. Ancak tabii, bizim bordrolu “tahtacı” da bu zaman diliminde işlem yapabiliyor.. 🙂

2. Avrasyaci Devrim bile BDDK yi tebrik ediyor çok iyi hamle diye.

onbinlerce şirketin döviz durumunu takip etmek çok zor. takip edecekleri şirketler bellidir. dövizini satıp, krediyi aldıktan sonra tekrar döviz alırsa ne olacak. ama şirketler bunun yerine dolarlarını temettü olarak dağıtıp, kredilerini alsınlar. biz de aldığımız temettülerle dolar alırız.

4. Emmi milyonu atm alır mı nettin en büyük para 200 tl 1m = 5000 banknot. Atm bir seferde 50 alır. 100 kere para koyarsın okumaz hata verir vs 130 kerede anca koyarsın. Her para koyma 30 saniye sürse 1m = 1 saat.

1m para mı peki, değil, 60 bin dolar bile değil.

Yani pek olmadı senin senaryo.

Vob u iyi taban yaptın ama o ayrı
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün büyük çantalarla milyon tl ler yatıran vardı ATM Den .

Tesadüf Mü bilmiyorum yoksa doları bozup Alttan mı alacaklardı bilmiyorum onu tabi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün büyük çantalarla milyon tl ler yatıran vardı ATM Den .

Tesadüf Mü bilmiyorum yoksa doları bozup Alttan mı alacaklardı bilmiyorum onu tabi

Yine psikoya bağladın galiba, bu en yüksek limit milyonları ATM kabul etmez!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bana kalırsa bankalardaki USD döviz borcu için bu durumda şirket öder geçer. Adamın dövizi varsa kös kös parayı bankada niye tutsun %20 faizli kredi çeksin.

7. Bundan sonra firmalar 1 tane de satış pazarlama şirketi kurar..üretim firmasında tl, satış pazarlama şirketindede dolar tutar)

8. Banka içi bankamatikler özel oluyor .

Limitiniz çarpı on oluyor benim mesela çekme limitim 250000 tl yatırma limitim 825000 tl

Gişe görevlisi için çekme için 250 bin üstü yatırma için 1 milyon yazıyor onun dışındaki özel bankamatik var onunla halledin diyor

Sayfa 536/993 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •