Sayfa 549/1019 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: Viop XLV

1. köyün delisi memed geldin yine bak dün akşamdan beri topiğin içine ettin 70 tl sasa dan beri aynı şeyleri yazıp duruyorsun 1 yazdın tamam 2 yazdın tamam ama aynı şeyler hep yazılıp topiğin içine edilmez .
    uyarılıyorsun bir daha yapıyorsun Tahtaları hedefi alınmışsa istediğin kadar kadar götü yırt burada gideceği limana gider..
    yazılarını azalt bu kadar topiği sabote etme .
    yönetime şikayet etsin topikten yararlanan arkadaşlar hatta biliyorumda buraya üye olmayıp sadece okuyan insanlar olduğunuda biliyorum çalışıyor insanlar arada bakıyor bu kadar kirletilmez .
    FORMASYON AVCISI -53

hulka burdan basarlar diyorum 10 tl direnci güçlü gibi ..minnak birazcık şort...çok riskli tavsiye etmem..

3. dün banka almıştım .. petkm ve tkfen ilave ettim açılışta bakalım ... (korku ve tedirginlik var bu iyiye işaret) kısmetten ötesi yok... kolay gelisn herkese ..
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

Alıntı Originally Posted by Tasa-Cycle Yazıyı Oku
    Güzel olur emmoglu yüzde 50 artsa manidar 31.milyar dolar.

Tebrik ediyorum

40 milyar dolarda 10 Sabancı holding ediyir güzel analiz

5 koc holding etsin demi dayi

Dur.ben Voba oturayim
    Ben misalen söyledim. Sen kesin konuşuyorsun. Ayrıca kimse 21 milyar $ olacağını da beklemiyordu. Uyarı yapabilirsin ama emir veremezsin. Sasa sadece örnek.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    köyün delisi memed geldin yine bak dün akşamdan beri topiğin içine ettin 70 tl sasa dan beri aynı şeyleri yazıp duruyorsun 1 yazdın tamam 2 yazdın tamam ama aynı şeyler hep yazılıp topiğin içine edilmez .
    uyarılıyorsun bir daha yapıyorsun Tahtaları hedefi alınmışsa istediğin kadar kadar götü yırt burada gideceği limana gider..
    yönetime şikayet etsin topikten yararlanan arkadaşlar hatta biliyorumda buraya üye olmayıp sadece okuyan insanlar olduğunuda biliyorum çalışıyor insanlar arada bakıyor bu kadar kirletilmez .
    Ediyoruz adam utanmadan yine geliyor. İlk mesajda engeli basacan da adam gece yazmış. Çok değişik biri. Fazlasını yazmak isterim de terbiyem müsade etmez.
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    köyün delisi memed geldin yine bak dün akşamdan beri topiğin içine ettin 70 tl sasa dan beri aynı şeyleri yazıp duruyorsun 1 yazdın tamam 2 yazdın tamam ama aynı şeyler hep yazılıp topiğin içine edilmez .
    Aynen. Sürekli topiğe papağan gibi aynı şeyi yazmak insanlara hakarettir. edep ya hu..

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ne yararı dayı

Bir daha yazayım

Teknik veya temel analiz diye birşey yoktur.

Kurduğunuz oyunda ne analizi yapacaksın emmi neyi analiz ediyorsun ozsermsye karlılığı stok karı mi neyi analiz ediyorsun hele bir faydalanak..

Cizdiginiz oklara analiz mi diyorsun dayı

8. Şimdi memed senin kafanın basmadığı diyecem kusura bakma çünkü bu konuları burada daha önce anlattım ama sen hala çok eski zamanlardaki borsacı kafası ile gidiyorsun , bak bir daha anlatıyorum oyun sahası onların , makinalar onların, millete krediler çektirip borsaya çağıran onlar,kriptolarda son parasını kurtarıp zarar çıkarmaya gelenler burada, şirketlerle ilgili olumlu olumsuz haberleri bilen onlar, sasa mış hekts mış normal şarlarda bürüt takasa girmesi gerek yapa biliyorlar mı yok neden sistemin tahtaları , kriptoculara oralara geliyor kol gibi zarar yazmış kriptoda hızlı para kazanma tahtaları oldu , bak bu tahtalarda pozisyonlarım var sasa da yüklü maliyetim düşük ama yanlışları görüyoruz , ama sistem götürüyor , sistem endeksin bu dönem sert bozulmasını istemiyor bu yüzden gaz fren modunda gidiyor.
    borsanın bu kadar gitmesinin nedeni enflasyon falan değil Badem SİSTEMİ ...
    dünde yazdım her sert yukarı hareketin sert aşağı hareketi olucağını düşünerek hareket edilmeli bana göre.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 549/1019 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •