Sayfa 55/183 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 433 - 440 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1. Gedik ile TEB aynı kişiler değilse ben başka bir şey bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Gedik ile TEB aynı kişiler değilse ben başka bir şey bilmiyorum.
    Yani bu tahtayı 1.10 'dan 2.00 üstüne getiren gedik lakin şimdi elindekini satmış gibi gösteriyor olmadı ama

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Gedik ile TEB aynı kişiler değilse ben başka bir şey bilmiyorum.
    Sizinle kesinlikle aynı fikirdeyim ,
    Gedik , teb aynı hatta invest de aynı diye düşünüyorum...

Tabi biz gediği fazla dillendirince , mecbur bazen kafa karıştırmak isteyecekler...

Son 3 aylık takas şu şekilde ;

ALANLAR

SATANLAR

Halaa piyasa değerimiz 19 mln usd ,
    5 sene önce 110 milyon dolar piyasa değerini gören şirketten bahsediyoruz

Y.T.D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

KRTEK - Karsu Tekstil

Kimden bahsediyoruz ;

-60,000 m2 si kapalı , 400,000 m2 si açık olmak üzere toplam 460,000 m2 üzerinde kurulan fabrikadan...

-Günlük ortalama 40 ton iplik üretim kapasitesi olan firmadan ( yani yıllık
    15 bin ton )

-29 ülkeye ihracat yapan firmadan...

- 500 kişiye istihdam sağlayan firmadan...

Kimden Bahsediyorduk

Geçen sene ( 6 aylık )
    Yurt içi satış tutarı : 61,857,280 TL

Bu sene ( 6 aylık )
    Yurt içi satış tutarı : 79,809,653 TL olan firmadan

Geçen sene ( 6 aylık )
    Yurt dışı satış tutarı : 15,226,877 TL

Bu sene ( 6 aylık )
    Yurt dışı satış tutarı : 25,103,967 TL olan firmadan...

- 1,5 yıl önce de yaklaşık 12 milyon EURO ( yani 50 milyon TL ) tutarında yeni makineler alıp ürün kalitesini ve çeşitlerini artıran firmadan bahsediyoruz....

Ayriyeten ;

BiZim fabrikanın hemen yanında satılık boş tarla ( 35,000 m2 fiyat 3,150,000 )

Yani m2 90 TL ,

Bizim buradaki yola sıfır fabrika arsamız ( sadece boş arsamız ve imarlı )
    en kötü tarla fiyatından
    400,000 X90 TL= 36Milyon

Benim gözümde arsa ve üzerinde bulunan 60,000 m2 fabrikayı
    ( boş olarak ) 50 milyon USD ye vermezler...

Atalarımız ne demiş :
    Altın çamura düşmekle pul olmaz , değerinden birşey kaybetmez...

Y.T.D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : b-y; 29-09-2017 saat: 02:26.

5. Krtek şaşırma sabrımızı taşırma...

6. arkadaşlar ilk olarak söyleyeceğim şu gereksiz gaz vermeye başladınız yapmayın ....bu ara gazını 90 lar borsacı diye biri vermişti birbuçuk yıl önce üşüşen ky yüzünden spek ya-tahtayı ir yıl daha yatırmıştı hiç gerek yok herkes neyin ne olduğunu biliyor sabrınıza sahip çıkın...ikinci olarak üç ayrı kurum aynı kişi ihtimali çok yuksek tabiki ama bu oyun böyle oynanıyor biri yukarı çekiyor diğerine paslıyor vs...ama küçük lotlarla düşük hacimlerle çıkardıkları hissede satıcı kim ona bakmak lazım iş halk ykkredi ziraat vakıf ..yani ky nin öbeklendiği aracı kurumlar ..ky dökülüyor ..yani oyun istedikleri gibi ilerliyor ve hiç aceleleri yok sizin niye bu kadar aceleniz var anlamış değilim.zaten teknik olarak hızlı çıktık ve ortalamaları yakalamak kendine çekmek için oyalanmak zorunda ve şahsi fikrim bunuda başardı yeni teknik çıkış için yeni teknik düzen gerekir ve bu oluşumu yapmakta..tabi bu da kynin mal satmasını sağlamak yani grafik çizmek dediğimiz şey ..bir aşağı bir yukarı bir bakmışsınız istediğini almış hoppp yukarı ..çok bekledik sabrettik lütfen gereksiz gaz içeren içeriklerden yorumlardan tahminlerden kaçınalım sabırla bekleyelim elbet su testisi su yolunda kırılacaktır..ytd
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

7.  Alıntı Originally Posted by tanguero Yazıyı Oku
    arkadaşlar ilk olarak söyleyeceğim şu gereksiz gaz vermeye başladınız yapmayın ....bu ara gazını 90 lar borsacı diye biri vermişti birbuçuk yıl önce üşüşen ky yüzünden spek ya-tahtayı ir yıl daha yatırmıştı hiç gerek yok herkes neyin ne olduğunu biliyor sabrınıza sahip çıkın...ikinci olarak üç ayrı kurum aynı kişi ihtimali çok yuksek tabiki ama bu oyun böyle oynanıyor biri yukarı çekiyor diğerine paslıyor vs...ama küçük lotlarla düşük hacimlerle çıkardıkları hissede satıcı kim ona bakmak lazım iş halk ykkredi ziraat vakıf ..yani ky nin öbeklendiği aracı kurumlar ..ky dökülüyor ..yani oyun istedikleri gibi ilerliyor ve hiç aceleleri yok sizin niye bu kadar aceleniz var anlamış değilim.zaten teknik olarak hızlı çıktık ve ortalamaları yakalamak kendine çekmek için oyalanmak zorunda ve şahsi fikrim bunuda başardı yeni teknik çıkış için yeni teknik düzen gerekir ve bu oluşumu yapmakta..tabi bu da kynin mal satmasını sağlamak yani grafik çizmek dediğimiz şey ..bir aşağı bir yukarı bir bakmışsınız istediğini almış hoppp yukarı ..çok bekledik sabrettik lütfen gereksiz gaz içeren içeriklerden yorumlardan tahminlerden kaçınalım sabırla bekleyelim elbet su testisi su yolunda kırılacaktır..ytd

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 55/183 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •