Sayfa 557/1001 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Burda eskiden güzel espriler uçuşurdu. Beni ilk cezbeden buydu. Epeydir yok espri. Muhtemelen geçirmediği için ek gelir kapısı olarak Gören vardır. Kredi çekip de giren de vardır. Batan da vardır. Pandemi sürecinde işçi hakları askıya mı alındı kız a101 de 14 saat den aşağı çalışmıyor. Üstelik kasa açığı kırılan patlayan malzeme ücreti, çalışırken 20 bin adım atip acıktıgi için yemek yada atıştırmalık vs 1/3 üne yakını gidiyor. Birde zor durumdayız diye 3 kişi ile daha fazla çalışın açık kalsın diye talimat gelmiş. Hadi benim kızım bekar evlilik çağında normal bir insan bu kadar çalışıp sıfır sosyal hayat ile nasıl bir baba aile yapısı toplumsal ilişkiler olur. Bu pandemi de bitmeyecek bu işkence de galiba.

Bu akşam ismi lazım değil kanal da ....... haberler de Borcu borçla kapamayın taktikleri veriyor du
    ailenizden destek alın birbirinize destek olun falan filan.....

sonra yout... girdim. tesadüfen DEVALÜASYON gümbür gümbür geliyor Altın Dolar Okullar Pandemi diye bir vido çıktı.. açtım 2 dk sında kapadım. ( Astoroloji uzamanı ekonomi ve bitcoinle ilgili bilgi veriyor.) Tövbe estağfurullah dedim...

Şuanda bakınca herkez uzaman gibi çıkıp bir şeyler anlatıyor. vah halimize...

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    fahrettin altun'un borsa istanbul'dan aldığı huzur hakkına dün %33 zam yapılmış.
    artık aylık 24.000 â�º alıyor.

Az alıyormuş, daha fazla almalı. Hala bunları destekleyen %40 varsa çok daha fazla almalı.
    Durmak yok, soyguna devam a.q.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    Gerçekten ülkemizde insanlarımız geçim mücadelesi veriyorlar,yaşam şartları çok zorlaştı,hırsızlık,dolandırıcılık ve en kötüsü geçim sıkıntısı sebebi ile intihar olayları arttı.

Peki,Bu ilanlardaki evleri kimler nasıl alıyor?Yazlık ev ve dublex ev kiraları da anormal yükselmiş.
    Mesafe bu kadar mı açıldı ülkede.?

https://www.sahibinden.com/satilik-villa/izmir-cesme
    Hocam.... Geçim mücadelesi zorlaşmadı aslında... Bizim taleplerimiz çoğaldı. Rahatlığımız artı. Lüks yaşamımız arttı.

Biz rahatlığa alıştık. Biz kendimiz hazırladık herşeyi....

Şaka gibi ya bi gittim bakkala 2 hafta önceydi çekirdek 15 _tl
    almam dedim. o parayı vermem
    gecen hafta 10_tl ye düştü yine almam dedim

Dün 8,50 den aldım (kampanya düzenlemişler eski fiyattın dan aldım

Ben o çekirdeği 15_tl den alsaydım.. şuanda hala fiyatı aynıydı ve aksine dahada yükselecekti.
    Bakkalda nasıl olsa satıyorum 15 alan 16 yada alır der ve bir zama daha gelirdi.

Ama satılmadığı için geri adım atmak zorunda kaldı.. Biz fiyatlar artığı halde peyniri de aldık yağ da aldık.... aldıkta aldık...
    evde yağ var idi fiyatlar artıyor diye gittik yine aldık. Eğer almasaydık o fiyatları görmezdi.

Piyasayı biz bu hale getirdik.

24.000 tl çerez parası onunla huzura erilmez. Başka yerlerden aldıkları ile ancak huzura erer.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Hocam.... Geçim mücadelesi zorlaşmadı aslında... Bizim taleplerimiz çoğaldı. Rahatlığımız artı. Lüks yaşamımız arttı.

Biz rahatlığa alıştık. Biz kendimiz hazırladık herşeyi....

Şaka gibi ya bi gittim bakkala 2 hafta önceydi çekirdek 15 _tl
    almam dedim. o parayı vermem
    gecen hafta 10_tl ye düştü yine almam dedim

Dün 8,50 den aldım (kampanya düzenlemişler eski fiyattın dan aldım

Ben o çekirdeği 15_tl den alsaydım.. şuanda hala fiyatı aynıydı ve aksine dahada yükselecekti.
    Bakkalda nasıl olsa satıyorum 15 alan 16 yada alır der ve bir zama daha gelirdi.

Ama satılmadığı için geri adım atmak zorunda kaldı.. Biz fiyatlar artığı halde peyniri de aldık yağ da aldık.... aldıkta aldık...
    evde yağ var idi fiyatlar artıyor diye gittik yine aldık. Eğer almasaydık o fiyatları görmezdi.

Piyasayı biz bu hale getirdik.
    İlanlara göz attım ev fiyatları 3 ila 6 milyon arasında.
    6 miyon tl nin aylık faizi 120 bin tl.
    Ayda 3 bin tl ücret alan 40 kişinin maaşı yapıyor.
    Bu rakamlar normal değil.
    Bunlar bi şeyler olacağının göstergesi bence.

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku

ytd
    Hiç bir şey olmaz.... ellerinde kalır.....

Şimdi o parayı verebilecek bu sitede kaç kişi var çok merak ettim

tut ki kredili alacak hangi banka o krediyi verir?

Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku

ytd
    Millet evden çalışıyor, evde çalışıyorsam İstanbul, Ankara yerine Çeşme de kalırım diyor. Yahut İstanbul kalabalık sosyalleşemiyoruz pandemide diyip yazlık beldelere gitmek istiyorlar...

Arz talep... Bunları anlamayan borsada ne yapar? Gerçi bende bunu hiç anlamam

8. Birşey sormak isterim
    biz bir Devalüasyon mu yaşadık geçen hafta ?

Bunu bu şekilde değerlendire bilir misiniz ?

perşembe günü 7,60- dan cuma akşamı 7,19 geldi _
    pazartesi 7,80 çıkt

Sayfa 557/1001 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •