Sayfa 56/534 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. ABD den Tarımdışı verisi geldi, yurt dışına göre hareket edeceğiz desek te siz inanmayın kafasına göre hareket eder ...

TDI kötü geldi dolara çakar borsayı alırlar diyenlere Havuç ikram edin

2. Bu kısaları da kapatacaz el mecbur.Pazartesiye kısa kalmak istemem.uzarım büyük ihtimal

Usd 240. O yükselene elbet gelecek. İsterse şimdi isterse fizana gitsin.

Usd günlük. 2014 ten gelen yükselen tepesine takıldı. Geçerse arada 2015 ten gelen var grafikte olmayan. Ama en büyük senaryo usd de şimdilik budur diye düşünüyorum.

240 lığa çevirip atınca takıldığı, direnç yediği daha net belli oluyor.

6. 518 : *Erdoğan: Milletimize verdiğimiz sözleri tutmak için programlar hazırlıyoruz- Bloomberg HT

piyasa beğenecek mi bakalım yumurtayı? bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Bu kısaları da kapatacaz el mecbur.Pazartesiye kısa kalmak istemem.uzarım büyük ihtimal
    Haftaya rallinin daha büyüğünü bekliyorum zira.Az gelsin diye bekliyorum ama onu bile vermeyecek belli ki.Şöyle 50 lere doğru bir salsa iyiydi.

8. Tospa doların işi bitti Allah 'ın izniyle.Reyiz bakalım ne çıkartcak şapkadan.Ama bu kadar konuşmaya da birşeyler çıkar sanırım.

Sayfa 56/534 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •