Onemli Gunler Banner
Sayfa 572/1122 İlkİlk ... 724725225625705715725735745826226721072 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Muhtemelen her kesime %40 gelecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Erken seçim mi bekliyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dedik dinlemiyon. Popülist politikayı öğreneceksin yavaş yavaş helede seçim yaklaşıyorsa değil %40 %200 bile olur

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dedik dinlemiyon. Popülist politikayı öğreneceksin yavaş yavaş helede seçim yaklaşıyorsa değil %40 %200 bile olur
    kurun iyice kontrolden çıkmasını benzinin 50 lira olmasını istemezler bu yüzden ücretleri baskılarlar diye düşünmüştüm ancak muhalefetin pasını yine gol yapacaklar bakalım oyları kim alacak muhalefete zerre kadar faydası olacağını düşünmüyorum her zaman ki gibi

4. Doktor maaşı olacak nerdeyse asgari ücret şaka gibi

5.  Alıntı Originally Posted by Kupavale Yazıyı Oku
    Mesai çıkışı ne zaman görsem hafta içi / sonu yeme içme yerleri tıklım tıklım dolu. Millet ne iş yapıyor böyle bilmem ama para sıkıntısı gecim derdi yok gibi.
    2016 haberinden alıntı

Türkiye’de pasaport sahiplik oranı %10.

Yani başka bir deyişle nüfusun %90’ı Edirne’den ötesini görebilmiş değil.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kurun iyice kontrolden çıkmasını benzinin 50 lira olmasını istemezler bu yüzden ücretleri baskılarlar diye düşünmüştüm ancak muhalefetin pasını yine gol yapacaklar bakalım oyları kim alacak muhalefete zerre kadar faydası olacağını düşünmüyorum her zaman ki gibi
    enflasyon farkını kanunen herkes alacak...Asıl mesele asgari ücret ; ona zam yaparlar ise seçim Kasımda....Aksi halde 2023 baharda

7.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    2016 haberinden alıntı

Türkiye�de pasaport sahiplik oranı %10.

Yani başka bir deyişle nüfusun %90�ı Edirne�den ötesini görebilmiş değil.
     Alıntı Originally Posted by Kupavale Yazıyı Oku
    Mesai çıkışı ne zaman görsem hafta içi / sonu yeme içme yerleri tıklım tıklım dolu. Millet ne iş yapıyor böyle bilmem ama para sıkıntısı gecim derdi yok gibi.
    %70 Edirne yi bile görmemiştir. Avrupa yı görmek falan, hayal bile edildiğini sanmam.

Cafeler doluysa çok zenginiz diye düşünüyorlar:-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Bende her gün tesla görüyorum neredeyse bu ara bayağı varlar trafikte

Sayfa 572/1122 İlkİlk ... 724725225625705715725735745826226721072 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •