Sayfa 574/1000 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Tımarhanelik tipler bile takmış halbuki...

https://tele1.com.tr/maskeli-tarikat-zikri-357273/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Uzman görüşü

Yeşim Salkım: Anlayın artık dünyada bir salgın yok

https://tele1.com.tr/yesim-salkim-an...in-yok-357266/
    Biri bu karıyı yoğun bakıma götürsün, bir dost Kötünahiyede görmüş dediğine göre hastaları yüzüstü yatağa bağlamışlar, daha fazla anlatma dedim kestim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan: Vatandaşlarımıza döviz ve altın çağrısını yineliyorum.!!!!

Güncelleme: 29 Mart 2021 Pazartesi, 19:57
    HABERLER
    Erdoğan: Vatandaşlarımıza döviz ve altın çağrısını yineliyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabineden çıkan kararlarla ilgili konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından alınan kararları açıklamak için kameraların karşısına geçti.

16:00'da başlayan kabine toplantısı yaklaşık 3,5 saat sürdü.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
    bu doları artık durdurmak zor usta. %19 %20 faizlerin havada uçuştuğu yerde çatır çatır gidiyor yukarı. bizim milli takım da eskisi gibi basamıyor çünkü cephane tükendi. akşam piyasa kapanıyor yine yukarı gidiyor.

tarihi zirveye sadece 38 kuruş mesafedeyiz. %4,6 prim daha yapıp zirveyi alırsa büyük sıkıntı.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Covid toplantısından dolarları bozdurun tavsiyesi mi çıkmış bak bu covidi bitirir
    Altın ve Döviz çağrımı yineliyorum
    Bu vesileyle vatandaşlarımıza ellerinde tuttukları altın ve dövizleri finans kuruluşlarına götürerek ekonomiye kazandırma çağrısını yineliyorum. Bundan rahatsız onlarlar var, ama "win-win" durumuyla bundan kazanç sağlanmasını istiyorum.

Ülkemizde felaket tellalları yine iş başındadır. Türkiye sağlam altyapısı, şoklara dayalı dinamik ekonomisiyle hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir. Ekonomimizi yatırım, istihdam, üretim ve ihracat temelinde yükseltiyoruz.

Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmakta kararlıyız.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Erdoğan: Vatandaşlarımıza döviz ve altın çağrısını yineliyorum.!!!!

Güncelleme: 29 Mart 2021 Pazartesi, 19:57
    HABERLER
    Erdoğan: Vatandaşlarımıza döviz ve altın çağrısını yineliyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabineden çıkan kararlarla ilgili konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından alınan kararları açıklamak için kameraların karşısına geçti.

16:00'da başlayan kabine toplantısı yaklaşık 3,5 saat sürdü.
    Daha önce de yazdım reisin bu ısrarı ters manyeldir.Acilen bankadan fizikiye geçin demektir.Kıdemli her türk vatandaşı bunu bilir de hala kararsızım,evde para tutmak da hırsıza davet resmen.Bu zamanda millet artık iyice köşeye sıkışmış,hırsızlıklar artmış.Hadi buyur işte .Neyse bunlar önemsiz işler sakın önlemleri gevşetmeyin,bu covid artık çığrından çıktı,işler iyice tatsızlaşacak,umarım bu üçüncü dalga son dalga olur.

7. Döviz sepeti zirve;

06.11.2020 ........... 9.366

29.03.2021 ........... 8.870
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Altın ve Döviz çağrımı yineliyorum
    Bu vesileyle vatandaşlarımıza ellerinde tuttukları altın ve dövizleri finans kuruluşlarına götürerek ekonomiye kazandırma çağrısını yineliyorum. Bundan rahatsız onlarlar var, ama "win-win" durumuyla bundan kazanç sağlanmasını istiyorum.

Ülkemizde felaket tellalları yine iş başındadır. Türkiye sağlam altyapısı, şoklara dayalı dinamik ekonomisiyle hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir. Ekonomimizi yatırım, istihdam, üretim ve ihracat temelinde yükseltiyoruz.

Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmakta kararlıyız.
    -Vatandaşlar:

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 574/1000 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •