Onemli Gunler Banner
Sayfa 58/365 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2916 madde; 457 - 464 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

1. grafik paylaşmayı sevmiyorum ...bu yorumum hala geçerli günlükte TOBO vardı ...çaliştı ...daha öncede yazdıgım üzere yine bu hissenin dinlenmesi gereken yer buralar deyil 65_75 aralıgı .. 11 .ay çok önemli geçmiş grafiklerde bi kaç defa 11. ayda devasa yükselişler oldugu gözüküyor.....spk bu hreketin sebebini şirkete soracaktır ..biliyosunuz düşerken sormaz ...biraz hareketlenince hemen sorar ...spk ya cevaben ..şirket henüz açıklanmamiş bi durumumuz yoktur derse olumlu şeyler olmuş ..henüz açıklayamıyoruz anlamına gelir ...beklemeye devam ...YTD..

2. Kapanış fiyasko idi ama en azından hacmin artması iyi oldu.

3. Kağıdı elinde baskılayan alçaklar cuma gunuku göz kirpman biraz moral oldu. Artık gözünü aşağıya dikemezsin. 50 üstüne atta verelim.
    Yeter..

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yine eski haline geldi.43 44.bir günlük umut verdi oç

Genel kurul onaylı ve yetkisi çerçevesinde yönetim kurulumuzca yürütülen çalışmalar
    kapsamında; OSB den çıkarılan 458 Ada da bulunan 2, 3, 4, 5, 6, 7
    nolu parsellerdeki toplam 445.991 M2 olan arazimize, İmar Planına Esas Jeolojik, Jeoteknik Etüd İşlemlerinin yapılması için SEZGEK Yapı Planlama Şirketi ile sözleşme yapılmış ve ilgili Şirket ce Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü nezdinde çalışma
    başlatılmıştır.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Genel kurul onaylı ve yetkisi çerçevesinde yönetim kurulumuzca yürütülen çalışmalar
    kapsamında; OSB den çıkarılan 458 Ada da bulunan 2, 3, 4, 5, 6, 7
    nolu parsellerdeki toplam 445.991 M2 olan arazimize, İmar Planına Esas Jeolojik, Jeoteknik Etüd İşlemlerinin yapılması için SEZGEK Yapı Planlama Şirketi ile sözleşme yapılmış ve ilgili Şirket ce Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü nezdinde çalışma
    başlatılmıştır.
    Neden gözaltı pazarında bu hisse?

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Neden gözaltı pazarında bu hisse?

YTD
    Guzel soru, aslinda mali durumu kotu diye gozaltina aldilar hisseyi, penye isi surekli zarar yaziyordu
    Ama biraz hizli aldilar gozalti pazarina surec cok hizli gelisti, sanki biraz danisikli dovus oldu o is

Gozaltina girisle hisse baski yedi, fiyat dustu.....penye isini durdurdular, makineleri sattilar

Suan hali isi var tek yaptiklari, onu da kapatip gayrimenkul isine girerler buyuk ihtimal...ama bunu hemen yapmayabilirler cunku ozaman cagri yapmalari gerekir, kasada para yok

Sirketin suanki defter degeri 1.20 tl

Bilancoda; 445 donum arazinin degeri 2012 yilindaki organize sanayi alaniykenki degeri. Suan varin siz dusunun suanki degerini, suan konut arazisi

Beklemeye deger bir hisse, ben erken emeklilik plani olarak goruyorum bu hisseyi, kisa vadeli hareket olur mu bilmem ama ben gerekirse 5 yil beklerim

Bu imara esas jeofizik/jeoteknik rapor haberini cok olumlu buluyorum. Bu arazi uzerine yapilabilecek yapilarla ilgili detaylar bu raporda netlesir. Surec cok agir ilerliyor, fakat nihai hedef belli. Bu denklemin tek bilinmiyeni zaman, o da bende cok

8. Yavaş da olsa ilerliyor. Bu zamana kadar yavaş ilerledi. Hisse baskılanıyor. Bir aşamadan sonra hızlı ilerlemeli. Süreci gören birileri mal toplamaya başlarsa ellerindekini kaptırmak istemeyeceklerdir.

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 58/365 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •