Sayfa 584/1006 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bak bozkuş teyzem seni o pavyonda dansöz gibi oynatır konsomatris olarak gezdiririm. Sen benim kim olduğumu biliyon mu. Bana emlak bile bulaşamiyor pamuğu tıkayacam diye.
    La olm senin her tarafın pambuk olsa kaç yazar, sen benim kim olduğumu biliyon nu, adamın aklını alırım aklını

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,401
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    La olm senin her tarafın pambuk olsa kaç yazar, sen benim kim olduğumu biliyon nu, adamın aklını alırım aklını
    Puhhahhhhahh ..helal Reis göster dişini

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Emlağın otobüs Üsküdardan Kadıköye dönüş hazırlığı için pit e girdi gibi
    daha orda inip hadımköy yapacaz.. iş uzun gibi

mesai sonuna denk geilrsek birde..

hacı emmi halk ekmek kuyruğunu geçer..
    .....

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Emre dicem yanlış anlama yine 10 numara yazı yazdın. Yan yana oturup reelde ne yaptığını bilmediğin hiç kimsenin kayığına binmemek lazım. İnan bana bende öyle şeyler biliyorum ilki ile ilgili yazsam kesin dava falan açar bana.Yazık o 500 bin kişiye. Ben bir tek bunu bilir bunu söylerim.
    Rica ederim. İstediğiniz şekilde hitap ediniz..
    Piyasanın arkada nasıl işlediğini de iyi bildiğinizi biliyorum...
    Bunlar genelde takipçi peşinde koşan paralı eğitim vermek için popüler olmaya çalışan adamlar...
    Benim borsada takip ettiğim bazı adamların takipçisi sayısı 1000 bile değil..Ama çoğunu götürür getirirler..

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kuzu pirzola hayal ettik tavuk kanat geldi.

Bofayı tokatlayalım derken biz tokatlandık. Banka satıp sanayi alıyor gibi.
    BofA aldığı sattığı, xBank sattığı doğruda çokta sanayi almış görünmüyor, ulaşıma girmiş gibi!

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Rica ederim. İstediğiniz şekilde hitap ediniz..
    Piyasanın arkada nasıl işlediğini de iyi bildiğinizi biliyorum...
    Bunlar genelde takipçi peşinde koşan paralı eğitim vermek için popüler olmaya çalışan adamlar...
    Benim borsada takip ettiğim bazı adamların takipçisi sayısı 1000 bile değil..Ama çoğunu götürür getirirler..
    https://twitter.com/powell_lt

En kralı bu sosyal medyada hala aktif mi bilmiyorum.Ben twitter kullanmıyorum. Ama böylesini görmedim sosyal medyada.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,063
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bak bozkuş teyzem seni o pavyonda dansöz gibi oynatır konsomatris olarak gezdiririm. Sen benim kim olduğumu biliyon mu. Bana emlak bile bulaşamiyor pamuğu tıkayacam diye.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku

Geçen sene olaydı 2 yandaki tarlada pambık ekiliydi.Orada kozlarınızı paylaşırdınız.Pambık a vereceniz para ile yatırım yapardınız.
    Bu sene de olur olmasına ama Ceyhan yada karataş tarafına dolmuş masrafını düşmeniz lazım.
    Kavga etmeyin ağalar .Her ölümlü mutlaka pambıklan tanışacak eninde sonunda .Ne aceleniz var ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

fayız artıyormu artıyor..

enflasyon arryıyormu artıyor.

dolar euro artıyormu artıyor..

elhemdülillah maşallah işler yolunda arkadaşlar.
    .....

Sayfa 584/1006 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •