Sayfa 591/1230 İlkİlk ... 914915415815895905915925936016416911091 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    lotla alakası yok, ons fiyatı yüksek. altın yükseliş trendinde,1450 dolara kadar almalıydım, herhangi bir mal yükseliyorken peşinden koşmam. bir dahaki döngü de bineriz.
    Olabilir elbette belki ons fiyatında bir düzeltme gelir,ama misal düzeltme gelmezse şu seviye üstü tekrar girerim dediğiniz bir rakam var mı.Misal 1550 çok kritik seviyeydi grafiklerde,geçildi,tekrar 1550 altına düşmezse planınız ne.

altınla ilgili düşüncem yada paranoya da diyebiliriz ; altının çok yükselmesi abd nin çok hoşuna gitmez. zira altın çok kazandırırsa , bu hem dolardan kaçışı hızlandırır, hem de kaçanları ödüllendirir. o nedenle altının yükselişi sınırlı olmalıdır. uzay çalışmalarının bir kazancı olmalı; şüphesiz dünya dışı madenler. bu madenlerden biri de altın olsa gerek. çok sınırlı bir miktar altın getirseler, bunun psikolojik etkisi büyük olur. baştan dedim ya paranoya diye...
    Bence de paranoya)))))))))

Yalnız dolarla abd nin bir alakası yok,doların sahibi FED, FED in sahipleri ne yapacak onu düşünmek lazım.

arkadaşlara naçizane önerim şu olacak; başka yazanların fikri konusunda incitici yorum yapmayalım, yorum dahi yapmıyorum. kendi fikrimi yazıp geçiyorum. hani kim demişti, dünya kimseye kalmaz.

5. Öncelikle çok tskkurleğr cevabınız ıcın ,dunyanın onde gelen traderlarından bırısı 2011 den bu yana gumus toplamakta .bu bılgıyı paylaşmak istedim sizinle

oncesi gumus sonrası altın olucak çağın diye veriler işaret etmekte .sistem nerede koparsa orda kopsun gıbı gitmekte
    abd secimlerinden sonra rockroll şeklinde artışlar olabilir
    abd de 50 mil kısıyı alabilecek 800 noktada ,hapishaneler yapıldı ic karışıklıkta kullanmak ıcın .tahmını yukselıs beklentileri İnanılmaz emtia da .ama bazı arkadaslar kakao ,benzin almak ısterlerse alsınlar ama unutmasınlarkı eski mısırlılarda maası altınla oduyorlardı bugünde altın altın .kolay gelsin herkes kazansın özellikle yurdumun ınsanı .tekrar çok teşekkür ederim saygılarımla

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Olabilir elbette belki ons fiyatında bir düzeltme gelir,ama misal düzeltme gelmezse şu seviye üstü tekrar girerim dediğiniz bir rakam var mı.Misal 1550 çok kritik seviyeydi grafiklerde,geçildi,tekrar 1550 altına düşmezse planınız ne.
    yok, zira düşmesi için bir nedende göremiyorum. planım; sene sonuna kadar, hisseden dolara geçmek. koşul; doların enflasyondan daha az artması. daha hızlı artarsa, düşük faizde bekleriz. şuan nakit tl yok.

Alıntı Originally Posted by snails Yazıyı Oku
    Öncelikle çok tskkurleğr cevabınız ıcın ,dunyanın onde gelen traderlarından bırısı 2011 den bu yana gumus toplamakta .bu bılgıyı paylaşmak istedim sizinle

oncesi gumus sonrası altın olucak çağın diye veriler işaret etmekte .sistem nerede koparsa orda kopsun gıbı gitmekte
    abd secimlerinden sonra rockroll şeklinde artışlar olabilir
    abd de 50 mil kısıyı alabilecek 800 noktada ,hapishaneler yapıldı ic karışıklıkta kullanmak ıcın .tahmını yukselıs beklentileri İnanılmaz emtia da .ama bazı arkadaslar kakao ,benzin almak ısterlerse alsınlar ama unutmasınlarkı eski mısırlılarda maası altınla oduyorlardı bugünde altın altın .kolay gelsin herkes kazansın özellikle yurdumun ınsanı .tekrar çok teşekkür ederim saygılarımla
    Ne demek sn snails,asıl ben nazik uslübunuz için teşekkür ederim.Tamamıyla aynı fikirdeyim.

yok, zira düşmesi için bir nedende göremiyorum. planım; sene sonuna kadar, hisseden dolara geçmek. koşul; doların enflasyondan daha az artması. daha hızlı artarsa, düşük faizde bekleriz. şuan nakit tl yok.
    Hayırlısı sn şef,retrospektif analiz kolaydır,işin zor kısmı prospektif analiz,sene sonu bakarız artık gene duruma.

Sayfa 591/1230 İlkİlk ... 914915415815895905915925936016416911091 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •