Sayfa 6/119 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 949 madde; 41 - 48 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Arkadaşlar selam, sizce CIMSA bu yıl temettü verip, eski günlerine döner mi ? Eğer hisse başı temettü tahmini olan varsa paylaşabilir mi ? Bu arada sitede yeniyim. CIMSA forumunu çok beğendim. Paylaşımları dolu buldum. Paylaşım yaparak emek veren arkadaşlara teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by macaron Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam, sizce CIMSA bu yıl temettü verip, eski günlerine döner mi ? Eğer hisse başı temettü tahmini olan varsa paylaşabilir mi ? Bu arada sitede yeniyim. CIMSA forumunu çok beğendim. Paylaşımları dolu buldum. Paylaşım yaparak emek veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    Sona yaklaşıyoruz artık, rekabet kurumu bu haftayı komple boş geçti önümüzdeki hafta hızlanırlar diye tahmin ediyorum, sonrasında son bilanço ve en yüksek karşılığın olacağı yıl sonucu, sonrası genel kurul, bu kadar kar ve satış gelirini kasaya doldurmazlar, sermaye de artabilir temettü de olabilir görüşündeyim. Herşeyde olduğu gibi çimento fiyatları da yeni dönem fiyatlarına gelir, bunolu da anlamış oluruz, kısaca belirsizlikler azalır , ışık var gibi ki bu hafta fiyatlamalar ve teknik benzer ışığı veriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Sona yaklaşıyoruz artık, rekabet kurumu bu haftayı komple boş geçti önümüzdeki hafta hızlanırlar diye tahmin ediyorum, sonrasında son bilanço ve en yüksek karşılığın olacağı yıl sonucu, sonrası genel kurul, bu kadar kar ve satış gelirini kasaya doldurmazlar, sermaye de artabilir temettü de olabilir görüşündeyim. Herşeyde olduğu gibi çimento fiyatları da yeni dönem fiyatlarına gelir, bunolu da anlamış oluruz, kısaca belirsizlikler azalır , ışık var gibi ki bu hafta fiyatlamalar ve teknik benzer ışığı veriyor.
    Teşekkürler cevabınız için.

Rekabet kurulu kararı vermiş te olabilir vermiş te olabilir. Artık piyasayı varlık satışları konusunda Çimsa için soğuttular. Rekabet kurulu geçiken kararları ile satış işlemlerini engelleyici tavır içinde bulunmaz. Bir ay içinde karar vermesi gerekiyordu. Bu işte bir iş var. Bilgilendirme eksikliğinin olduğu şirket yönetiminin duyarsız olduğu anlaşılıyor.
    Varlık satışları hariç, 2021 karının tahminen 800 milyon TL cıvarında olabilir. Semayesi 135 milyon TL. Bu duruma göre bile beklentileri güzel.

5.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Rekabet kurulu kararı vermiş te olabilir vermiş te olabilir. Artık piyasayı varlık satışları konusunda Çimsa için soğuttular. Rekabet kurulu geçiken kararları ile satış işlemlerini engelleyici tavır içinde bulunmaz. Bir ay içinde karar vermesi gerekiyordu. Bu işte bir iş var. Bilgilendirme eksikliğinin olduğu şirket yönetiminin duyarsız olduğu anlaşılıyor.
    Varlık satışları hariç, 2021 karının tahminen 800 milyon TL cıvarında olabilir. Semayesi 135 milyon TL. Bu duruma göre bile beklentileri güzel.
    Rekabet kurumu tam kadroyla perakende marketlerin üzerinde çalışıyordu bugün karar vermişler ya artık sırada bize gelir

6.  Alıntı Originally Posted by agg Yazıyı Oku
    Bugünkü dert neydi bilen duyan var mı? Böyle düzeltme olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Bugünkü dert neydi bilen duyan var mı? Böyle düzeltme olmaz
    Neyse forum uyuyor zaten dün verdi aldığını esas şimdi mb toplantısından sonra karar ne olursa olsun izleyin cümbüşü

8.  Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Neyse forum uyuyor zaten dün verdi aldığını esas şimdi mb toplantısından sonra karar ne olursa olsun izleyin cümbüşü
    Faiz düşer dolar yürür diye düşünüyorum endekste dolara eşlik eder diye de umuyorum... Cimsada beklenti çok ama haber yok ses seda yok diğer taraftan bilanço yaklaşıyor elbet kar açıklar ama 1 lira da olur 100 m da olur diye düşünüyorum 3. Çeyrek tatmin edici değildi bunolun etkisi daha net görülür umarım kafalar karışık... Ytd...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/119 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •