Sayfa 60/999 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 'ASGARİ ÜCRET ARTIŞININ ENFLASYONA ETKİSİ SINIRLI OLACAK'

Enflasyonda tepe noktasının görüldüğünü ifade eden Albayrak "Veriler, enflasyonun 2018 Ekim ayında zirveye ulaştığını gösteriyor ve o zamandan beri hem manşette hem çekirdek enflasyonda, hem tüketici hem de üretici fiyatlarında bir düşüş görüyoruz" dedi. Yeni Ekonomi Programı'nda enflasyon hedeflerinin Merkez Bankası ile koordineli olarak belirlendiğine dikkat çeken Albayrak, "YEP hedeflerini TCMB ile koordineli olarak belirledik ve hedefleri bağımsız olarak, ancak yakın işbirliği ve eşgüdüm içerisinde gerçekleştirmek için çalışıyoruz" dedi. Albayrak enflasyonu bu yıl yüzde 15 civarına indireceklerini kaydetti. Albayrak, asgari ücret artışının enflasyona etkisinin sınırlı olacağını öngördü

https://www.bloomberght.com/haberler...-donemi-olacak

2. E o zaman biz neden bu sebzeleri kilosu 10 tl üstünde yiyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    FAİZ, DOLAR ilişkisini yanlış kuruyorsunuz.

Sn Dudu kendisi ile çelişiyor.
    Krizin ilk döneminde yaptığı (1990 ların deneyimden kaynaklanan) yorumu doğru idi.

Ancak sonraki yüzde 100 dolara dönmek fikri şimdiye kadar hep zarar yazdı.

Halbuki en kolay servet bu krizlerde yüksek mevduattan yararlanılarak yapılır.

Tarihte bunun çok örneği var....
    yalnız rxpu'nun sanırım yaptığı karşılaştırma vardı 2000'li yıllardan sonra bile full dolarda olmanın -ki ben değildim- mevduata göre getirisinin 1.7 katı mıydı hatırlayamadım fazlası vardı bu da uzun dönemde getirinin trade edilmezse yakınsamadığını göstermez mi?
    Belki bazıları doğru anda doğru pozisyonu alıp karını katlamış olabilir ama 2000'den sonra da full dolarda olmanın avantajını forumdaşlar ortaya koymuşlardı, hatta max. faiz oranlarıyla.

4.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    E o zaman biz neden bu sebzeleri kilosu 10 tl üstünde yiyoruz
    Bu aralar hep sebze fiyatı veriyorsunuz arada et de yiyin hocam

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Bu aralar hep sebze fiyatı veriyorsunuz arada et de yiyin hocam
    GUT hastalığı var bende...Daha az ve kontrollü tüketmeye çalışıyorum proteinli yiyecekleri...

6. Bu tür krizler başladığı vakit sigorta olarak doların yanına hissede konulmalıymış .
    Dolar alanların gece yatarken kafası rahat ama paraları eridi şu krizde ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    aktif nihayet mobil uygulamayı çıkarmış.tc no girmekten gına gelmişti yeminle.
    I LOVETHAILAND

8.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    aktif nihayet mobil uygulamayı çıkarmış.tc no girmekten gına gelmişti yeminle.
    android olarak play store yok. siz nerden gördünüz...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 60/999 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •