Sayfa 603/1009 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Eskişehir de iftar programında konuşan Erdoğan, damadı ve Baykar yöneticisi Selçuk Bayraktar a ilişkin eleştirilere yanıt verdi. Bu defa televizyon programları ve konuklarını hedef alan Erdoğan, -Ne kadar imansız, kitapsız komünist varsa bunları TV lerde konuşturuyorlar. Elinize dizinize dursun- ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...st%C3%BC%205li

Turkcesi, beyni olan ve TV'ye cikan kim varsa, bana ve bu soyguna karsi diyor.

Tane ile sogan, tane ile patates, tane ile domates aliyor bu millet artik.

Bu millet sunu anladi ki, ne kadar imansız, kitapsız komünist de olsa hic kimse, bir milleti bu kadar zavalli ve caresiz bir duruma dusuremezdi.

2.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tavsiyeye ihtiyacım var, ziraat hesabına annemin 19 bin dul maaşı yatmış, yaz sonrası kullanacağı için 15 bin lirasına altın alalım dedik ama alış satış fiyatı arasında yüzde 5 fark vardı. Bugün gramını 1314 liraya satıyordu. Çok fahiş geldi. En az komisyonla internet üzerinden altın veya dolar nasıl alabilirim, acil yardımlarınıza ihtiyacım var.
    Benim bildigim esi vefat edene emekli maasinin %75 i veriliyor. Yani babanizin emekli maasi 25 bin TL miydi?

Hayatimda duydugum en yuksek emekli maasi merak ettim ne is yapardi?

3.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tavsiyeye ihtiyacım var, ziraat hesabına annemin 19 bin dul maaşı yatmış, yaz sonrası kullanacağı için 15 bin lirasına altın alalım dedik ama alış satış fiyatı arasında yüzde 5 fark vardı. Bugün gramını 1314 liraya satıyordu. Çok fahiş geldi. En az komisyonla internet üzerinden altın veya dolar nasıl alabilirim, acil yardımlarınıza ihtiyacım var.
    İş bankası ve Yapı kredi altın fonlarını öneririm. Saat 13.30 a kadar alabilirsiniz. Bankanız ne olursa olsun TEFAS üzerinden alınabiliyor..

4. Türkiye de kayıt dışı çok fazla. Kabaca sanayide gittin araba tamir ettirdin ustanın aylığı en kötü 30-50 bin vergisi yok. Dolmuşcular taksiciler milyonluk hatlar yeterince vergi vermez. Emlakçılar galericiler vergi vermiyor gerçek kazancına göre. İkinci el eşya alıp satanlar vermez. Her türlü tamirciler vergi dışı. Kredi kartı harici satışlar kayıt dışı. İnşaat sektörü kayıt dışı. Götürür usul çalışanlar denetimsiz. döviz büroları kayıt dışı. Kısacası kredi kartı yada banka üzerinden geçmeyen çoğunluk kayıt dışı. Gelişmiş ülkelerde vergisiz adım atamazken bizde vergi verdiğin yerler nadir.

Diyetisyenler estetik doktorları kayıt dışı nakit elden alıyorlar.burun estetiği için 1400 dolar parayı elden verdim 10 gün sıra beklediğim diyetisyen ücreti nakit alıyor vergi tabelası komik düşük....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Herkesin dusundugu sey nedir ?

KK nin nasil ulkeyi,umutlari,gelecegi turk milletinden caldigi ne demek ?

KK'nin hangi eyleminden oturu bunu soyluyorsun.?
    Ben doğruya doğru diyebilen bir insanım.bunu diyemeyen milyonlar var.onun için şimdilik susuyorum.seçimden sonra yazarım merak etmeyin.KK güvenmiyorum ve güvenmek zorunda da değilim.oyumu da bireylere değil partiye vereceğim diyerek kendimi avutuyorum sadece , işin özeti bu.

7. 20.13 satışla Kapalı çarşı güne başlıyor.

Sayfa 603/1009 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •