Sayfa 607/1002 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    yani yazdıklarımda anlatmak istediğim şey şuydu, sen bağkurluysan 4000 lira alan adamsın, ben misal gelecek aya eyt bekliyorum inşallah ona da dua ediyoruz artık, starbucks'ta 50 liraya kahve içen kodamandan bana biraz para akmasının, gelir adaletsizliğinin bir nebze olsun azalmasının tek yolu birikimini borsaya veya getirisi daha iyiyse faize yatırmak, başka yol varmı? yok. yoksa bunu senin için devlet kesinlikle yapmaz, geri kalmış ülkelerde işler böyle ne yazıkki.
    Bu anlattıklarınız.
    Bizim, daha doğrusu benim burada olma sebeplerime uymuyor.
    Şunu demek istiyorum.
    benim partim senin partinden iyidir geyikleri yapmayı düşünmedim bu topic de yazarken.

2. öncelikle geçmiş olsun. insan cidden üzülüyor ama çevremizde huzur olan ülke varmı zaten. coğrafya kader işte: ( vallahi parasında falan kesinlikle değilim allah şahit böyle şeyler olduğunda bomba yaşam sevinciyle dolu bir genç yerine keşke beni alsaydı dediğim öyle çok oluyor ki.

bu olay bistte bir düşüş trendi başlatırmı dersiniz? bana alternatifsizlik yüzünden en çok 4100'e kadar bi düzeltme yapıp yoluna devam edecek gibi geliyor. his yani.

3. fon getirilerim neden tefasta yazanın genelde %10-15 fazlası oluyor? acaba tefas vergi kesintisini düşerek mi yayınlamaya başladı getiri oranını..

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    fon getirilerim neden tefasta yazanın genelde %10-15 fazlası oluyor? acaba tefas vergi kesintisini düşerek mi yayınlamaya başladı getiri oranını..
    Benim fon getireleri tam yazdığı gibi sizin durum ilginç geldi

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Benim fon getireleri tam yazdığı gibi sizin durum ilginç geldi
    ben yanlış not aldım galiba. uygulamanın ekran görüntüsünü aldım yarınki rakamlarla tekrar hesaplayalım bakalım.

6. Isportfoy ile tefas arasinda bir bakim calismasi tarzi bi durum var herhalde. Veya bankalar bazi fonlarin fiyatini dogru cekemedi bugun icin. Vakbn da ijt ve tge fonlarinin fiyatlari guncel degil. Tefasta guncel olmasina ragmen.

7. ZFB ile ilgili mail yoluyla şikayet yazısına karşılık akportföyden gelen cevaba bakar mısınız

" Yatırım yapılan 20 adet şirket sürekli olarak monitör edilmekte ilgili değişiklikler dönem içerisinde yapılabilmektedir."

sanırım benden başka yazan olmadığı için adamlar kafa bulmuşlar
    bende akportföyü monitör ettim , sadece hisseler de değil ,fonlarda da kol kesmek oluyormuş demek ki
    hayırlı işler diyeyim

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Isportfoy ile tefas arasinda bir bakim calismasi tarzi bi durum var herhalde. Veya bankalar bazi fonlarin fiyatini dogru cekemedi bugun icin. Vakbn da ijt ve tge fonlarinin fiyatlari guncel degil. Tefasta guncel olmasina ragmen.
    Ben bugün Bankacıdan doğru bilgi alamayınca İş Portföyü aradım 11 Kasım dış piyasa kapalı olduğu için 15 Kasımda gözükecek dedi. İyi dedim. Kim ? Neden ? kapalı sormadım artık.

Sayfa 607/1002 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •