Sayfa 615/1007 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: Viop XL

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    dolar bazlı bakarsak endeks henüz bir arpa boyu kadar yol gitmiş...arpa kelimesini özellikle seçtim...topicte bir hayvancılık furyası var

Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Gençler dolar bazlı bakıyorsunuz da burda kocaman elmas var 2 cent hedefli niye söylemiyorsunuz..

2.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    1 ceton lönkledim

Gençler dolar bazlı bakıyorsunuz da burda kocaman elmas var 2 cent hedefli niye söylemiyorsunuz..
    gündüz bi ceton attım,akşamına 2 cent hedefi geldi.
    ama benim bi cetonla zor.

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    gündüz bi ceton attım,akşamına 2 cent hedefi geldi.
    Kısmete bak..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

4. Bu da tl bazlı

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5. Bu da tl bazlı

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6. ISCTR-Dolar bazlı..

Milleti gaza getirmeyelim sonra büyük düşüş olur endeksi pazarladı derler.. ama ben Ocak sonu Şubat başı 1880-1900 altında haftalık kapanışlar yapılmadığı takdirde buralar dip olur demiştim..1920 idi endeks..ve kendi stratejime göre spotta bol hisse topladım..sadece kağıt değişimi yapıyorum..temettü hisselerinde lot artırıyorum..Bu hisselerde temettü hariç %10-15 daha fazla lot artırsam ilerde rahat ederim diyorum..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8.  Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    Milleti gaza getirmeyelim sonra büyük düşüş olur endeksi pazarladı derler.. ama ben Ocak sonu Şubat başı 1880-1900 altında haftalık kapanışlar yapılmadığı takdirde buralar dip olur demiştim..1920 idi endeks..ve kendi stratejime göre spotta bol hisse topladım..sadece kağıt değişimi yapıyorum..temettü hisselerinde lot artırıyorum..Bu hisselerde temettü hariç %10-15 daha fazla lot artırsam ilerde rahat ederim diyorum..
    Haklısın. Yakın zamanda beklentim yok zaten. Bir düşüş gelmesi gerekiyor. Gaz oluşuyor bana öyle geliyor.

TRENDHOUND. ISCTR topiğinde şöyle yazmış. https://www.hisse.net/topluluk/showt...07#post5875207
    Günlük toplam açığa satışlar tarihi rekora koşuyor. Bu rakam an itibariyle günlük 7 milyar tl yi aşmış durumda. Daha önceki 17 Aralık 2021 Cuma günkü tarihi rekor (günlük açığa satış hacmi) 9 milyar tl ye yakın idi ve açığa satışlar buraya ulaşınca borsa patlamıştı. Çok enteresandır, günlük açığa satış hacminin toplam hacme oranı açısından 1 numara İSCTR ki toplam hacmin %40 a yakınını açığa satışlar oluşturuyor. 2. sırada %27 ile EKGYO, 3. sırada %24 ile YKBNK, 4. sırada %21 ile AKBNK var. Bu oran THYAO da %13, GARAN da %18. Bankalardaki açığa satış oranı kamu bankaları hariç çok yüksek

Eğer bu açığa satanlar patlarsa vay babam vay.

Belki 2022 sonu 2023 başı olabilir.

Sayfa 615/1007 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •