Onemli Gunler Banner
Sayfa 637/1000 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    günaydın dostlar, ister istemez kafalar karışık. bu noktada youtube üzerinden takip ettiğim aklı başında yorumcular bir iki gün içinde tansiyonun düşeceğini öngörüp anlık haber akışına göre işlem yapmanın doğru olmadığını belirtiyorlar. Rabb'im öncelikle mehmetçiğimizi korusun, zalimlere fırsat vermesin.
    Hayrani bey ortalık karışabilir.
    Trump'a pek güven olmaz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Bunlar da.eksi.,.uzun vade borclanma iyimidir bu durumda
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kimseyi yaniltmak istemem fakat
    Saat 11 gibi duruma bakip tcd tamamini cikip yuzde 50 htt yuzde 50 dzt yapilacaktir..
    Bilginize...
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Kimseyi yaniltmak istemem fakat
    Saat 11 gibi duruma bakip tcd tamamini cikip yuzde 50 htt yuzde 50 dzt yapilacaktir..
    Bilginize...
    Ateşi benzinle mi söndürmeye çalışıyorsunuz üstadım bu nasıl bir strateji acaba ?

4. fonların iyi yanları kadar kötü yanları da olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldık. hissede olsaydık. bu sabah iyi kötü verir geçerdik. şimdi satış versek akşama oluşacak fiyattan olacak ki akşamın ne olacağını da Allah'tan başka kimse bilmiyor. gene iş dönüp dolaşıp portföyü dengeli kurmaya dayanıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    tcd -323 mk
    tcd düzeltme -339 mk

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    fonların iyi yanları kadar kötü yanları da olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldık. hissede olsaydık. bu sabah iyi kötü verir geçerdik. şimdi satış versek akşama oluşacak fiyattan olacak ki akşamın ne olacağını da Allah'tan başka kimse bilmiyor. gene iş dönüp dolaşıp portföyü dengeli kurmaya dayanıyor.
    Gene de fonlar iyidir bence... Stresi daha az, bu bile başlı başına yeter bence... Bu sebepten ben mümkün olduğunca dalgalanması az fonları tercih ediyorum.. Bir de fonlarda şöyle bir düşüncem var..çok dandik bir fon seçmediysem er geç toparlayacaktır..bu düşünce de bana rahatlık veriyor.

7.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Gene de fonlar iyidir bence... Stresi daha az, bu bile başlı başına yeter bence... Bu sebepten ben mümkün olduğunca dalgalanması az fonları tercih ediyorum.. Bir de fonlarda şöyle bir düşüncem var..çok dandik bir fon seçmediysem er geç toparlayacaktır..bu düşünce de bana rahatlık veriyor.
    artı ve eksileri göz önüne alınca her şeye rağmen fon diyorum haklısınız. dengeli bir fon portföyünde sitres az olur. her ne olursa olsun buundan sonra hisse yatırımı yapmayacağım. fonlarla yola devam edeceğim. yeter ki tek bir enstromana yatmasın para.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ateşi benzinle mi söndürmeye çalışıyorsunuz üstadım bu nasıl bir strateji acaba ?
    Hayir
    Aksi durum olursa kaybimi azaltmak icin
    Yine risk aliyorum ama dusersem az acisin diyorum 😃😃😃

Sayfa 637/1000 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •